Vyto-pocitujem palenie,svrbenie

...

no tak toto trapi aj mna...zajtra idem asi na gyndu a inak to vam robili aj dake vysetrenia po ktore ste potom dosli??to nemoze povedat bez toho?

chillinka

Baby maju pravdu, vyzera to na kvasinky. Este jedna vec, ak mas partnera, je dobre ak sa prelieci aj on, lebo on priznaky nemusi mat, ale moze to na teba opakovene prenasat. A pocas liecby nemaj styk. Pa drzim palce:)

luckaa

ja mam to iste, svrbenie ,palenie,.. dost neprijemne :( Ten Canesten je volne predajny?? Alebo musim mat recept od gumkaca??

marfuška

Okrem Canestenu-masti sú volno predajné aj čipky.V lekárni Ti určite poradia a tiež Ti radím,zmen lekára.

orešanka

Ja neviem ale príznaky aké opisuješ vyzerajú na kvasinkovú infekciu. Pri nej býva výtok, pysky sú často zväčšené a všetko ťa svrbí. Nepoužívaj mydlá na vonkalšie rodidlá - menia pH vo vagíne čím sa premnožia kvasinky. Je na to aj kreém napr. Canesten ale pôsobí len lokálne a gynekológ by ti určite predpísal aj nejaké tabletky. Skús zmeniť gynekológa ale myslím, že ak by to boli kvasinky tak by to poznal. Asi som ti veľmi nepomohla, tak držím palce.