Čistenie usi

Príspevok v téme: Čistenie usi
tinusska

usi si cistim vatovou tycinkou aj 3x denne s pouzitim nejakej cist. plet. vody (na odmastnenie). no stava sa mi, ze v noci sa zobudim, ze ma vnutry svrbi ucho a mam ho mastne a v posledne dni, uz ani nerozumiem, co mi ostatni hovoria, asi zacinam byt hlucha :)) co mam robit? co pouzivate na cistenie usi vy? dakujem

luca223

no tak pred hodinkou som si davala cistit usi svieckou a je tam bordelu dost, ale skusali sme zapalit sviecku len tak a tiez tam bol bordel ako z ucha...
tak neviem ci mam tomu az tak verit. ale je pravda ze z ucha to bolo viac hnede :)

sedmikraska

tak bola som lekarni a ten audspray stoji 180 kc a od znacky Aurecon som kupila za 104 kc takze si ziez czdy pytajte tu lacnejsiu alternativu. Tie sviecky stoja asi okolo 100

frida

to shrek mal taku mazovu sviecku v uchu, pamatas?
spravne je vobec si nepchat vatove tycinky do usi. len si tam zatlacas hlbsie maz. musis len jemne vytriet zvukovod z vonkajsej strany. skus si v lekarni tiez audisprej, na cistenie usi. je to podobne ako vyplach ucha.

miruska999

tinus,to dost prehanas-3x denne..ja som si cistila usi tak kazdy 3.den,a raz ma fajne bolelo ucho,sla som na usne,a doktorka mi povedala ze to je z toho cistenia,mala som tam az zatlaceny maz,co sa stava ked si cistis usi casto tycinkami a zatlacas si maz...musela mi vycistit ucho...no ale ja bez tyciniek neviem ako inak si cistit.. ale neprehanaj to..maz je ozaj aj potrebny..

sedmikraska

vyskusaj si necistit si usi tak casto, mala som presne tvoj problem, ale raz som fakt dlhe dni nemala koli praci vobec cas a uz nemavam ten pocit vecne spinavych mastnych usi. Ono aj ked si ich stale cistis nezybudaj, ze ten maz tam nejaku funkciu splna a preto sa musi doplnit. Ak ich chces mat fakt ciste vyskusaj kupit v lekarni sviecky na cistenie usi a to budes cumet kolko mazu vytiahnu :)