je aj taka moznost nikde o nej nepocut

Príspevok v téme: je aj taka moznost nikde o nej nepocut
nadesda

ja len som chcela ci niekto nema skusenost ,,s priatelom ked mame oralny sex..robim ho spravi sa mi do ust a bozkavame sa za tym ,,ked ma potom vylize nemozem otehotniet nikde som o tom necitala absolutne tak neviem sanca tam je dost velka si myslim nie ?? ale fakt som o tom este od nikoho nikdy nepocula ,,chcela by som pocut vas nazor

pozorovatel

kristepane, to nevidite, ze nadesda je nejaky nadrzany uchylny pako, co si z vas robi srandu? A onanuje pri vasich odpovediach?

machulka006

tak hnilozubému by som si to asi robiť nedala :) trošku ucty mandy21 k samej sebe a nebudú problémy :) nada, jednoducho j e to konina..preboha, spermie neprežijú v ústach a na vzduchu....prosím ťa, veď koľko máš rokov? toto by simohla už vedieť: )

mandy21

no mne stacilo raz. mala som taku mykozu, ze to ani lekar este nevidel. ale je pravda, ze ten dotycny, co mi to robil, mal hnile zuby

machulka006

nada, tak to určite nie :D určite takto nemôžeš otehotnieť :) toho sa neboj :) a s tým orálnym sexom, keby to bolo až také škodlivé mandy21, tak by sme sa všetky dennodenne stretávali u gynekologa :)

mandy21

v prvom rade, oralny sex nie je vhodny z hladiska zdravia zeny, v ustach ziju stovky bakterii, ktore sa takto zanesu do vaginy