Bolest nozky-Cysta

Príspevok v téme: Bolest nozky-Cysta
tana_2

Moj 4 rocny syn sa nam uz 2x v noci zobudil s neskutocnym placom,ze ho boli nozka prvykrat to bolo pred necelymi dvoma rokmi a druhykrat koncom minuleho roka.Nic ani sa neudrel,nespadol nemal modriny proste nic len sa v noci zobudil a strasne plakal skrcil sa a plakal,ze ho boli nozka tak som muju len hladkala,hladkala,hladkala az kym nezaspal ani neukazala,ze kde ho boli len,ze ho boli.Vcera sme boli na ortopedii robili mu ultrazvuk a na za lavym kolienkom mu nasli cystu vraj je to normalne,ze vraj kedysi to operovali,ale teraz maju take skusenosti,ze sa to vstreba samo.Neviem ci ho bolela lava nozka ak sa bolest este raz zopakuje budem trvat natom,aby ukazal kde ho to boli.Mate niektore s niecim podobnym skusenosti?

vierka

Ahoj Tana 2,môj 7-ročný syn sa tiež sťažuje na bolesti nôh ,napr,keď hrá futbal,alebo viac behá.neprikladala som tomu nejaký veľký význam,lebo ja ako malá som tiež mala bolesti nôh,a nič to nebolo.Ale budem musieť ísť k detskej lekárke,pre istotu

jajaj

Mám 5 ročného syna,ktorý veľmi veľa pije-denne 3litre čaju,minerálky.Nielen v lete,ale stále.Až sa mi to zdá divné,všade chodíme s fľašou čaju.Nemôže to byť príznak nejakej choroby?

RNG

Kazda cysta moze byt bolestiva, lebo je to nahromadenie materialu, ktory tlaci na okolie.
Nazdaval som sa, ze pisem po slovensky...

RNG

Ganglionove cysty sa casto objavia po namahe na klby, enzymi v tele ich postupne rozpustia. Ak nie, treba davat dietatu enzymaticku kuru(cerstva stava zo surovej cvikle, mrkvy a stonkoveho celeru, cerstvy ananas alebo doplnkove enzymi, vsetko na prazdny zaludok.)