Dalsie antibiotika???

Príspevok v téme: Dalsie antibiotika???
majka_

Asi pred 3 tyzdnami som dobrala 3 antibiotika (Summamed, Ceroxim a Megamox). Teraz presiel asi tyzden a uz zas som chora. Som zaockovana proti chripke a na posilnenie imunity beriem uz asi pol roka Imunor. U lekarky som este nebola. Ale ak by bolesti hrdla neprejdu, tak asi pojdem. Mam 19 rokov. Co mi moze byt? Mozem mat v krku nejaku bakteriu alebo nieco? Mam tiez astmu.

bez liekov

Ahoj, mala by si skusit BIOPTRON. Skus si o tom precitat na www.bioptron.senea.sk Bioptron je forma alternativnej mediciny, nepouzivas lieky, liecis sa doma. Lieci pomocou polarizovaneho svetla, posilnuje imunitu, tisi bolest, urychluje hojenie, regeneruje.. Vysledky su zarucene.

RNG

Majka, ked sa dusis, znamena, ze pluca mas plne hlienov a vyluckov z nosohltanu a rozklada sa to tam a drazdi.
ATB sa dostane vsade, kde prudi krv, ale do priestoru na spodku pluc sa nedostane, tak tam sa to kvasi a hnije a drazdi, mechanizmus tych drobnych chlpkov (cilie) co vynasaju hlienu von je zabrzdeny, lebo povrchy su zapalene, tak len na sucho(neproduktivne) kasles a dusis sa.
Oreganovy olej je etericky(tj vyparuje sa) a moze sa dostat do tych vnutornych priestorov pluc odparovanim sa z krvi a tym zastavit bakterialnu a kvasnu cinnost v tych vyluckoch(aspergilus pneumoniae,,,) zapal ustane a cilie vynesu von hlieny-vtedy mas velmi produktivny kasel, ktory vycisti pluca.
U nas v rodine obieha tak isto hromada sezonnych a ja som od detstva obzvlast nachylnuy na ne.
Tak sa branim neustale:zinok, selen, probiotika a ked mam v blizkosti choreho aj GSE, oreganovy olej, dokonca ked zacnem pokasliavat aj betaglukany.Tak ako teraz napr, ked syn bol chory, zena aj vnucatko.

Takze tomu nedovolim aby sa rozmnozilo a sposobilo mi chorobu. Ja na choroby nemam cas, moje pracovne nasadenie je cely cas okrem 8 hodin spanku ,jedenia a zriedkaveho rodinneho programu, 7 dni do tyzdna.

majka_

RNG: Zinok som brala ako prevenciu, ale ked som dobrala, ochorela som :o). tak zacnem brat zrejme dalej. Probiotika som prijimala pred chorobou tiez, ale teraz som prestala. asi fakt pojdem k tej lekarke zajtra a kupim si komplet vitaminy, aby mi bolo dobre.

majka_

no cela choroba mala takyto priebeh: par dni pred vianocnymi sviatkami (okolo 20. decembra) som zacala citit, ze ma kusok boli hrdlo. aj som rozmyslala ci ist k lekarovi alebo nie, ale pre istotu som isla a lekarka mi dala antibiotika Summamed - 3-dnove, s tym, ze dufa, ze sa mi to nezhorsi. ono sa mi to zhorsilo a pocas sviatkov som brala potom Megamox. Ten mi pomohol natolko, ze na Silvestra som sa uz citila celkom dobre, ale v noci zo Silvestra na Novy rok som sa zacala dost dusit - myslela som, ze skoncim pod kyslikom - nemohla som dychat, mala som dusive zachvaty kasla a pod. ale to som napokon prezila a tak som 2. januara isla ku mojej obvodnej lekarke a ta mi dala znovu antibiotika - Ceroxim. Tie som brala zhruba do polky januara (je uz asi tyzden odvtedy, co som ich dobrala). bola som u alergologicky a ta mi povedala, ze ked som nemala Imunor (som ho dobrala akurat do kontroly), tak preto som brala tolko antibiotik. Ibaze teraz Imunor beriem (zobrala som 2 davky s rozmedzim 1 tyzden, ako mi kazala doktorka), ale ochorela som znovu (v rodine je chora sestra, tak mozno som to chytila od nej) - cize dnes. a uvazujem, ci mam ist zajtra k lekarke alebo nie - ale asi pojdem, aby sa mi to znovu nezhorsilo.

RNG

Prirodne antimikrobialne(sirsia kategoria nez len atb.), co radom na takyto pripad je hlavne oreganovy olej(kapsulky aj kvapky) 3x300 mg.
GSE 30 kvapiek do 1/2 l vody,
extrakt z olivoveho listu 3x1/2 gramu, a samozrejme selen, zinok a probiotika, to radim kazdemu, aj zdravym.

zonula

majka,to si brala tie troje ATB naraz,v jeden tyzden?a ako si sa k nim dostala,ked si este nebola u lekara?:(
veru,daj si spravit vyter,ako ti radi jaja,ze ktoru bakteriu to tam mas...duf,ze ti potom este nejake ATB zaberu,ked si si mozno vypestovala rezistenciu tvojej bakterie na antibiotika:(skus brat aj probiotika,tie tiez posilnuju imunitu,aj ked imunor vyzera byt dost dobry liek...a este sa skus spytat RNG na prirodne antimikrobialne latky,resp.si to najdi tu na fore.vela zdravia!

jaja3

nech ti lekárka spraví výter z krku..ja som mala tiež podobné problémy,len u mňa sa to tiahlo 2 roky-pri výteroch mi vždy zistili nejakého streptokoka...každý mesiac antibiotiká-strašne ma to oslabilo..až mi nakoniec vybrali mandle a je to super,už vôbec nebývam chorá