Hypospádia

Lady730

Ja mam doma tiez 2 tyzdnoveho syna s touto diagnozou a rada by som sa o nej dozvedela nieco viac. V nemocnici mi povedali ze je to len kozmeticka vada a nemusim to riesit ale ja nasim doktorom velmi neverim a preto by som chcela vediet ci to mam nejako riesit alebo za akym lekarom ist? Dakujem

ikina

prosim ak ma niekto skusenosti s operaciou pri tejto diagnoze mozte sa mi prosim ozvat na FB: Mimi Tarbajova alebo modrykonik : mimcurik. Mame 2r. syna s hypospadiou a velmi by som chcela popisat si alebo aj osobne sa porozpravat s niekym kto to zazil osobne pri svojom dietati .... budem vdaca za kazdu odpoved ... Mirka
prip. mozte pisat i na e mail miroslava.vojnovska@centrum.sk

my cakame momentalne na konzultacie udr. Mincika v presove ohladom operacie

Andy93

Mám 22. Tiež som mal túto diagnózu. Ako malý som bol operovaný asi 4x, no neúspešne, tak to rodičia vzdali a šiel som tam až v 15 rokoch, kedy mi to spravili, zdá sa, úspešne, no stále je to miesto také oslabené, tak si treba dávať pozor..

Sandra 007

Dobrý den my ideme tiež na operáciu za 4dni som ko neviem čo nás čaká prosím pošlite mi tiež na mail ako to prebiehalo u vás počas operácie a ako po operácii prosím dakujem

sandra123123

Dobry den,ja mam doma dvojtyzdnoveho chlapceka a diagnostikovali mu hypospadiu mohla by som sa infornovat ako to je ci sa mam bat alebo co a ako to je s tymi operaciami???.dakujem velmi pekne

TINA

ja mam 19rocneho syna na operacie chodime od 3rokov.ma za sebou 8 a este 2 ho cakaju.urcite z toho nevyrastie.my chodime do blavy az z vychodu

Bekita

Ahojte , ja mám s Hypospádiou skúsenosť u vlastného syna . V každom prípade prvá rada znie , určite dôverovať lekárom a nenechať sa obabrať starými babkami, že dieťa z toho vyrastie ....no proste nevyrastie .... môj syn má teraz 20 rokov a sme veľmi radi , že sme išli do toho .... teraz je z neho dospelý muž a funguje plnohodnotne . Na prvú operáciu išiel ako 1,5 ročný ....nepodarilo sa , neprijalo telo nový materiál...zjazvilo sa to , museli sme sa vrátiť a celé mu to rozobrali ....potom potreboval čas na zotavenie a zahojenie .... na druhý zákrok sme išli, mal asi 2,5 roka ....bol to nemilý pohľad pre matku keď vidíte dieťa s hadičkami a uboľané....ale dnes sme veľmi radi ...náš syn nám nikdy nevytkne , že sme mu nedali šancu plnohodnotne žiť

marti40

Ahojte,
mam dvojrocneho chlapceka s vrodenou hypospadiou. O dva tyzdne ideme na operaciu, budem vdacna za akekolvek info ohladom hospitalizacie a pod a ako dlho sa to hoji. Mne povedali ze 10 dni v nemocnici ale zaujima ma kedy sa bude moct hybat ako dlho bude mat cievku a pod...

evitka001

určite to nenechaj len tak, detskí lekári nie sú o tom tak dobre informovaní. Kamoška bola so synom u dospeláckeho urológa a ten jej povedal, že z toho vyrastie!!!!! no hrôza, jej to stále vŕtalo v hlave tak sa vybrala do BA na detskú urológiu a tam len zalomili rukami. a pritom to bol známy urológ a vidíš prd sa tomu rozumel. Jej syn má už teraz 6 r. a podarilo sa im to tiež na prvý raz. aj keď pri tejto diagnóze sa môže reparovaná močová rúra "pokaziť" aj po rokoch, na to upozornili aj mňa.