CHLPKY

Príspevok v téme: CHLPKY
smjkkkka

ahojte babenky, citala som ru uz viac prispevkov na tuto temu, ale aj tak... zacali mi nejak enormne rast chlpky nad perou , na brade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale cierne a v okoli bradaviek, co sa menim na chlapa???????? ale nie mam ist na nejake vysetrenia antikon. neberiem a ani neplanujem. Dakujem Vam za odpovede

anjelicek

ahoj juli.ja mam ten isty problem,tiez mam vecen studene ruky aj nohy,vazim 55 a mam 167 cm.som troska pri sebe,ale potila som sa aj ked som boal chudunka.bola som aj na endokrinologii,u gynekologa hormony mam v poriadku.nepomaha mi ziadny antiperspirant.pomoze mi jedine driclor,ked sa snim tak tri dni po sebe natriem tak aspon tyzdne sa nepotim.malo by sa to uzivat asi tak tyzden v kuse,ale to sa neda vydrzat,lebo to stipe.je tu uz dost tem o driclore,tak si skus pozriet.to jedina mi zabera.

juli

awojte..mam taky problem mma dost zarastene ruky..tak som si ich odstranila depilaciou..takym strojcekom su "vytrhane"..za aky cas mi náspet narastu?..budem mat strnisko?..noa le nie o tom som chcela hovorit al o tom ze ja sa asi nadmerne potim niesom obezna ani nic mam 172cm a vazim 54kg..je to v poriadku nie?..a nadmerne sa potom v podpazusi kupila som si rozne kremyz lekarne na nadmerne potenie..ale viete ako to "pomaha"...ked budme dospele chcem si dat odstranit potne zlazy aj ked po 7meciacoh sa opet obnovia..velmi m to trapi...mma studene ruky a mma dosloa"potopu"pod pazuchami..holim si chlpy v podpazusi...a e mi to neprijemne ak mam ladove ruky a som mokra..a vlete tak isto ale niee preto ze su nadmerne horucavy lebo mne horuco nieje je mi niekdy zima a som spotena..velmi ma to trapi co am robit?.salviu som uz pouzila CO MMA ROBIT??????????????????aj ked sa vobec nenamaham lenkludne sedim nestresujem ani nic....a som mokra....nieje to zo stresov ani nic!...zeby ejako prilis produkovali homony vpodpazusi?..ked len pisem na klavesnici po 10minutach sa dotknem alebo pozriem npopazusie a nemozem uverit ze som cele tricko "spotila".zem ho atno do prania hygenu dodrziavam pozivam drahe antiperspiranty aj tu emulziu z lekarne..a nic vobec nic:(..si myslim ze este horsie ak si dam rexonu ze z tej tuhej rexony mi produkuje pot alebo fakt neviem..:(...:(:(prosium odpiste mi!!

anjelicek

jasne,laser pomaha.ja chodim s chlapkami na krku.mal aosm tmave hrube,teraz su tensie,bledsie.a po zakroku to vydrzi tak 3-4 mesiace

lelis

no ja som si zacala trhat jemne chlpky v okoli pupku, ani ich vidno nebolo, a zacali mi rast silenjsie a tmavsie, takze idem na laser...lillien laser ti pomohol?

lillien

objednaj sa na endokrinologiu zisitit hladinu homronov,a ak nie tak potom na gynekologiu.ak to nebude nejaky zdravotny problem,tak ako u mna,z nicoho nic zacali rast,tak ja beriem antikoncepciu na zmiernenie a choim na laser,ine vychodisko nemam

andie

hm, cakala som menej. moze ist o hormonalnu poruchu alebo nejaky disbalanc. ja by som zasla na gynekologiu nech ti spravi profil hladiny hormonov. to ti povie viac.