Homosexuálny sex

mandy21

pentium, sa zobud. vsak crevo nie je na trtkanie, je na vylucovanie. a tosho nas tu nadarmo poucuje, ked to len 2 mesiace robi, som zvedava, co bude o 30 rokov, ked bude mat 50, ci nebude s dakou pamperskou chodit.. majte sa chlapci

TosHo

Tak sa mi to zapáčilo, že dosť často :)) Veľa som si o tom prečítal a neškodí to nijako...AIDS sa nebojím, lebo mám stále partnera a používame prezervatív.

TosHo

Penis nie je až taký dlhý, aby sa dostal do čreva toho sa určite nemusím báť...Anýlny zvierať je elastický sval, takže takisto nehrozí, žeby prestal fungovať a pokiaľ viem, hemeroidy sa určite netvoria z análneho sexu :ň To je riadna blbosť :D

mandy21

no ale neda sa to asi robit kazdy den, nie? vsak si opotrebujes crevo.. co ked ti analny zvierac tymi tlakmi prestane fungovat?? a hemoroidy nebudes mat v starsom veku z toho?

TosHo

Nie, práveže presný opak, je to veľmi príjemné....zaručene, je pri tom najlepší orgazmus, lebo sa ti pritom stimuluje mužšký bod G. Veď vyskúšaj a zistíš... :)))

negay

No a aky mas z toho pocit? nieje ti to neprijemne ked si ho tam vzadu citis,nieje to nechutne? Predsalen ten otvor je urceny na vylucovanie...Neviem si predstavit ze by som bola n azachode na velkej a myslel by som na to ako mi tam pred chvilou niekto jazdil.Neurazam nikoho len ma to zaujima,som zvedavy.