otras mozgu prosim poradte!!!!

Príspevok v téme: otras mozgu prosim poradte!!!!
dorka

sme v zahranici.napisem cely prieneh radsej!!stvrtok-udrel sa kamarat do hlavy krvacala mu stalo sa mu to v praci ale neozval sa:((nebolo mu nic v piatok sa zas udrel do celuste tupym predmetom prislo mu trochu zle no nevenoval sa tomu.na obed ho doniesli domou sa mu krutila hlava.jednu zrenicku mal rozsirenu teha ho do pravej strany sobota bolest hlavy nevolnost.NECHCE IST K LEKAROVY!!on stale ze je hladny ale chce normalne jedlo to je prenho masova polievka a smazene maso a cokolada:(...ako mu viem pomoct prosim co by mal jest ja mu stale nukam zeleninu ovocie ale smeje sa mi:(dakujem pekne za hociaku radu.ma podla vas otras mozgu?:((

dorka

on neni dezorientovany len sa unavy a mota sa a je bledy:((ale teraz je-papa.moze to byt z uderu?neni cudne ze mal jen jednu zrenicku vecsiu?dakujem

damaxy

dcera ked mala otras mozgu boal aj dezorientovaná a neboli sme niekde len som ju kontrolovala,oči,otázky a či je pri vedomí.Po dni bolo lepšie,ale ona spadla z bicykla na trávu.No nepoznala a nevedela ani den ani bicykel a doteraz si nič z toho nepametá.Držim palce.Títo chlapi