DNA - choroba

Terka456789

na znizenie kyseliny mocovu - na DNU vyskusaj otuzovanie, chald znizuje kyselinu mocovu
tu najdes o tom studiu a aj info o otuzivani
temazdravie.sk

janojj13

Zdravím,

dna je neprřjemná choroba a těžko se s ní žije. Je nutné dodržovat jistá pravidla jak upravit jídelníček, hýbat se a podobně. Já jsem vycházela z info od dokotorov a z těch na internetu, zkuste proběhnout tento blog, mohl by vám co to objasnit. www.hillvitalshop.cz

dnar

Ak hovorite o dne tak vam bola zaiste lekarsky diagnostikovana. Jediny 100% zaruceny sposob ako dostat kyselinu mocovu pod kontrolu je uzivanie liekov. Milurit alebo druha volba adenuric. Akekolvek ine navody su len oddialenie riesenia problemu a minimalne ucinne. Tych liekov sa netreba bat su to jedny z najsetrnejsich liekov z hladiska ucinku - iba vyblokuju enzym ktory tu kyselinu priamo vytvara. Zvysena km je vazna hnusoba a treba pristupovat zodpovedne

Viktorija Bananko

DOBRÝ deň pani A PÁNI VAŠU POZORNOSŤ: najväčšia časť tých, ktorí hovoria, veritelia sú všetky podvodníkov hľadám pôžičku je to už 6 mesiacov, dostal som sa netýka iba ľudí. Ale keď som Dostal e-mail od svedectvo o úver medzi obzvlášť vážne po celom svete, som oslovil nádherné Lady, menom Sandra DURAND, francúzskej štátnej príslušnosti, ktorá pomáha ľuďom tým, že ich úvery a ktorá mi dala úver 30000 € som sa musí splatiť v priebehu 2 rokov s veľmi nízky záujem z jeho strany buď 2% na mojom trvania úveru a potom 48 Hodín potom, čo som dostal peniaze, bez protokol o moje kontá v práci .Ak Potrebujete osobné úver, môžete kontaktu s ním a ste utiahnite spokojní. Tu je jeho e-mailovú adresu:
(sandradurandcredit2@gmail.com)
Tu je jeho Adresa

E-mail: sandradurandcredit2@gmail.com

vitavi

Menma
upchaté oblička zväčšená prostata je spôsobená prebytkom tučných jedál a nedostatkom vlákniny.
Kys. močová z mäsitých jedál, mliečnych produktov a vajec.

menma

Zdravím, čital som že zvyšenie kyseliny močovej ma pričinu aj v ochoreni obličiek ktore nedostatočne vylučujú kyselinu močovu, môže mi niekto povedať o ake ochorenia ide? Časom to sposobuje koliku atd... ja mam kyselinu močovu hraničnu, niekedy nad hranicami a pritom vôbec nejedávam jedla bohate na puriny.. takže u mna je to jedine tím zlim vylučovaním.. ku tomu mam ako 20 ročný už 4 roky problemy s močením a vôbec neviem čo je na pričine.. problemy su podobne ako pri zväčšenej prostate (zatial nekontrolovane) no nič neviem... neviete o čo by mohlo ist? Mechur obličky mam kontrolovane Ultrazvukom, Mam ct obličiek... všetko OK.. moč bol pozeraný pod mikroskopom takže pripadne infekcie by sa mohli vylučit tiež.. ostáva mi len spojitost s tim že to môže byt aj kameň.. často ma na pravom boku pichne.. či je to žlčnik či obličky neviem ale pri ultrazvuku pečene,žlčniku mi traviaceho systemu.moč mechuri obličkach mi nenašli žiadne kamene aj ked neviem či sa to tam dá najsť vedel by mi niekto povedať o čo by sa mohlo jednať v mojom prípade, prípade ake vyšetrenia podstupiť ? Dakujem.