!!!!CHLPY!!!!!

bambulo7

myslim ze na rukach je citlivejsia pokozka ako na nohach tak ja by som to asi skusila naopak ze epilator na nohy a na ruky ziletku, ten laser... no ked ich mas tmave tak by ti to aj pomohlo ale stoji to velmi vela penazi, jedna znama si dala laserom odstranit chlpky nad hornou perou a zalatila za to asi 6000sk takze asi tak.Viem ze to to urcite musi strpcovat zivot ale bud trpezliva a skus to s tym epilatorom po case tie chlpky rednu a su jemnejsie, treba len cakat a teraz je zima moc svoje telo neukazujes. Pocula som aj o nejakych kremikoch ale neviem takym veciam ja moc neverim. A kolko mas rokov ak sa môzem opytat??

lencok1

nemoze ist o nejaku hormonalnu poruchu? niekedy to vyriesi antikonecpcia...a byt tebou dala by som si to odstranit laserom aspon na takych miestach ako je brusko, a tvaricka...a ostatne by vyriesila bud antikonecpia, alebo holenie

chlp

mam ich asi trojnasobne ako je normalne :(( mam epilatok. Ale pouzivam iba na ruky. a k tomu to vyzera zle, lebo mi zarastaju pod kozu a mam potom same chrasty a na nohach duplom, tak preto radsej holim. Mam aj na brusku a to si holit nechcem. Aj na tvari ma mrzia, na lickach mam asi 1 cm a viac. Aj na rukach-prstoch ...no strasne nieco...a nie su svetle.

bambulo7

co znamena ze ich mas vsade??? Ak ich mas blede tak ani ten laser by ti nepomohol pretoze pri odstranovani laserom musia mat tie chlopky pigment teda cim cernejsi tym lepsie, nepouzivas epilator???Ten nie je drahy