Bolesti chrbtice,

aloe

Ariec,o bioptrone Ti poviem aj ja, ak chceš, tak sa ozvi:duratnakatka@zoznam.sk
Je to výborný prístroj, ale cenovo dosť náročný.Možno by Ti pomohli aj prírodné produkty.

bez liekov

Ahoj Tomas, na bolesti pohyboveho aparatu je velmi ucinny BIOPTRON. Skus si o tom precitat na www.bioptron.senea.sk Je to liecba pomocou polarizovaneho svetla. Vysledky su zarucene.

sara

Ahojte,chcem sa spytat ze ci neviete niekto co su to memtmempriny?Lebo mam zly zdravotny stav kt.sa taha cez 2 mesiace.Ide o to ze sa to taha odvtedy ked som v skole padla zo stolicky na kov-udrela som sa tam kde su oblicky.Cize o tyzden na to zacali hrozne bolesti hlavy,potom sa pridalo silne busenie srdca,mala som vysoky tep.Potom k tomu prislo aj tazke dychanie a akoby toho nebolo malo prisla aj triaska.Kt.trvala asi hodinu.Potom vzdy ked sa napapam -neprejedam sa ale primerane-tak mihrozne busi srdce a tazko dycha.potom mam presne ako su oblicky uzasne bolesti.mam to tam dost tvrde a napuchnute.preto mi robili aj to vysetrenie obliciek cez krv.Vysledky budu az o 2 tyzdne.Myslite si ze to moze byt z toho padu alebo co?Dakujem pekne vopred za odpoved.papa

[zruseny12]

...ale urcite ked budes cvicit bolest ustupi...len treba byt trpezlivy.Ja som mala tiez velmi velke bolesti chrbta,krizou,svalou....zacala som cvicit a mozem povedat,ze sa mi to omnoho zlepsilo,len treba stale cvicit a nezanedbavat to...Prajem Ti vela stastia

[zruseny12]

No ja si myslim,ze najlepsie zajst k lekarovi a ten Ti da urobit rtg a potom sa uvidi,tazko sa moze napisat,ci je to vazne ci nie...