Babyyyyyyyyyyyy

ankat

najprv oci, potom ruky,celkovy vzhlad a dôlezite je ako sa so mnou rozprava .Je jedno ci ma plesinku alebo trochu väcsie brusko dolezite je to co ma v hlave a da sa s nim rozpravat o vsetkom.

babenka

aj ja mam rada vysokych muzov,tiez pre tie podpedky :))
ale pre mna nie je inteligencia najrozhodujucejsia,poznam vysokointeligentnych ignorantov.Tkze uprednostnujem príjemnu osobnost,dobre vlastnosti,tolerantnu a veselu povahu a mile srdce pred suchou inteligenciou. hoci prijemna plus inteligentna osobnost a dobre srdiecko k tomu to je uz princ.a ak ma aj tmave oci a tmave vlasy...ufff
:))

mjjj

1.Ja si všímam najprv inteligenciu daného muža, neznášam namyslených a blbých. Inteligentný muž, vie čo povedať, ten pravý okamich a to je pre mňa dôležité.
2. Celková jeho výška. Zbožnujem vysokých mužov, pretože potom môžem nosiť vysoké podpätky a aj tak je stále vyšší odomňa. Stačí ak meria 190 cm.
3. Jeho gestá, mimiku.

babenka

no tak ja si vsimnem najskôr oci! To je pre mna najdôlezitejsie,pretoze oci su zrkadlom duse a je to pravda.(uf,krasne tmave uzke oci ) potom celkovo postavu,vysku...
Samozrejme,ze keby vzhlad vyhovoval ale osobnost nie,tak koncim,lebo vzhlad nezarucuje stastne spolunazivanie ale povaha,vlastnosti tie ano,takze tie potom rozhoduju,ci si ten "môj typ" vsimam aj nadalej alebo sa ohliadnem po inom.