Belara

Gabika456

Ahojte pred rokom som zacala uzivat Belara mala som mastnu plet aj vlasy a dost bolestivu menstruaciu... ziadna slava:) po troch mesiacoch uzivania sa mi prestala mastit plet aj vlasy a zmizli aj bolesti.. Som velmi rada ze mi to pomohlo a hlavne HAK je super v tom ze sa nemusime kazdy mesiac stresovat ci som alebo niesom tehotna viem ze som chranena a mozeme si vsetko uzivat naplno :) nepribrala som po nej ani gram v podstate ani neviem ze nieo uzivam..

andrejka229

Ahojte,
Mam 20 rokov a pred 2 rokmi som zacala uzivat Belaru. Je to moja prva antikoncepcia, ktoru berem a som s nou velmi spokojna. Mala som predtym velmi silne menštruačne bolesti, az take silne, ze som musela vzdy prelezat cely den, niekedy aj viacej. Po cca 3 baldniach bolesti uplne ustupili a ja som konecne bola plna energie, cely mesiac. Preto, vsetky baby co trpite bolestami, nevahajte a zacnite uzivat BELARU. Vsimla som si aj, ze sa mi vylepsila plet a zhustli vlasy.
Co sa tyka chuti na sex, tak mam jej viacej ako kedykolvek predtym, proste si to uzivam s dobrym pocitom, ze neotehotniem zrovna teraz, ked si to neželam!

michelle

Ja som mala ako prvu loette s ktorou som bola nadmieru spokojna, lenze ju potom prestali na nas trh dovazat a tam mi doktorka predpisala novynette, pri ktorej som pribrala a zhorsila sa mi plet a tak som mi predpisala teraz belaru a mam ju prvy mesiac a jedine co ma na nej zatial stve, je ze mam menzes uz 9 den :/ ale inak vyzera byt dobra, aj plet sa mi znovu upravila

l

No, ja som brala jeanine 5 mesiacov, a menzes som takmer nemala.Vlasy aj plet sa zlepsili, ale co z toho, ked takmer pol roka mate menstruaciu uplne mimo?Tak a prave dnes mi doktor predpisal belaru.Tak uvidim...

sawovka5

ahojte ja tiež beriem belaru, ale som začiatočníčka, môžete mi povedať okedy môžem mať (myslím od prvej tabletky)nechránený styk?

tea

Beriem a ziaden problem nemam, ak niekto priberie, tak len preto, ze sa nevie ovladat s jedenim ...aj ja som mavala ten problem :-), ale s inou HAK. S Belarou som uplne spokojna, prvy mesiac mozes "spinit" , ale to sa upravi. A aj menzes mam kratsi a plet cistejsiu.

chick

Cauko, odkedy som zacala Belaru brat, vyskytli sa tieto problemy: pribrala som 8 kil, zacali mi padat vlasy, po pol roku mi objavili dve cysty v prsnikoch a mavala som problemy s infekciami "tam dole". Okrem toho som mavala nepravidelnu "M". Lekarka mi navrhla vymenit Belaru za Jeanine a vyzera to zatial lepsie. Na to aka je Belara pomerne draha som bola z nej prekvapena, ale asi kazdy organizmus reaguje inac. Jeanine je dobry aj na plet a vlasy, udrzanie vahy a je tiez nizkohormonovy ako Belara pricom stoji takmer tak isto...