Pseudomonas v pošve

Rafo

Na Pseudomonas aj E coli a podobne parazity vyskusajte Zapper, mam osobne skusenosti. Mam ho doma a mozem len odporucit. Skuste vyguglit kto ho vo vasom okoli ma a objednajte sa k nemu. Odporucam pouzivat pri detoch od cca 3 rokov, je to bezbolestne, treba zopakovat 2-3 krat a podporit pitim aj potieranim koloidneho striebra.

modracik

Vcelie produkty mozu aj deti,ide o to, odkial-teda ake.Napriklad propolis je tzv. prirodne antibiotikum,ja mam vnucatko,ktoremu sme ho podavali a vedlajsie ucinky nema. Pomaha./mame ho ako doplnok vyzivy, nie od vcelara/Suhlasim ale s tym, ze je treba zacat opatrne,najprv vyskusat ako ho bude znasat v malilinkom mnozstve.Ked lekar nevaha a aj malemu dietatu predpise tazke antibiotikum,dokonca opakovane,..tak to radsej prirodne riesit.

Darcy

-včelie produkty JEDNOZNAČNE NIE - väčšine pomáhajú ale v malom detskom veku môžu spôsobiť silné alergie, druhá vec je že skreslia výsledky ďalších testov. Poraďte sa o užívaní tekutiny Jodis a Koloidného striebra -na naštartovanie imunity. Druhá vec - preliečte aj seba, malá ak nemôže nejaké lieky priamo, v kojeneckom období sa dostanú aj mliekom matky. držím palce

lumineza

Dobrý den. Prosím o radu. 22 mesačnému synčekovi sa našiel Pseudomonas a. vo výtere z rekta, ale aj v hrdielku. Vraj, nedá sa zničiť žiadnymi liekmi, je odolný aj voči ATB. Vraj máme čakať, čakať...Ale prosím Vás, má môj syn žiť s týmto zákerákom?Čo ak sa rozmnoží ešte viac. Ak niekto vie, ako naň, poradte prosím. Berie teraz probiotiká, vitamíni, Imunoglukán, Maltofer, Piridoxín, Bio Gaiu,

RNG

Vcelie produkty sa neodvazim radit, lebo je medzi nimi tak hrozne velky rozdiel, od poloh vcelinov po sezony a niekedy pomozu priam uzasne a niekedy nic. To je na skapanie.Pokial nenajdu metody na vyhodnocovanie ucinnych zloziek(a je ich tam stovky!) a nebudu vyrabat akusi standardizovanu verziu s garantovanymi ucinnymi zlozkami, je to doslova loteria.
Teda ak aj poradim, tak vzdy so spojenim s inymi spolahlivejsimi zlozkami.
Aj propolis, aj pel aj materska kasicka aj samotny med su velmi cenne doplnky potravy.

aloe

Myslím, že by vedel pomôcť aj včelí PROPOLIS,ako vraví RNG,aj imunita je u dieťaťa určite oslabená,takže ju posilniť nie antibiotikami, ale jednoznačne prirodzenou cestou prírodnými produktami.ˇMám známeho gynekológa,ktorý má skúsenosti s prírodnými produktami, takže môžeme konzultovať s ním

RNG

Pseudomonas aeruginosa je tazko znicitelny GSE, tam treba koncentracie az 2000+ ppm, co je 5 kvapiek do pol deci vody, ale ja som skusil do ust az 15 kvapiek na pol deci vody a zniesol som to.Takze je to mozne.
Menej drazdivy je vyplach s koloidnou striebornou vodou.
Pseudomonas obvykle napada tkaniva uz oslabene, takze posilnenie imunity celkove by bolo dobre.
Odporucam okrem vyplachov aj probiotika, beta glukany a hodne vitaminov na posilnenie.