Zeby vytok?

Príspevok v téme: Zeby vytok?
ajajka

Ahojte.Poredte mi prosim.Uz dlhsiu dobu sledujem,ze pocas dna mavam take dost vlhke nohavicky(po potrebe sa vzdy utriem,to je jasne, a moč to isto na nich nie je).Mavam aj vytok,ten sa meni-ale to je asi normalne..No ale zda sa mi divne,ze citim dost neprijemny zapach-sprchujem sa!!! hygienu dodrziavam.Tak nechapem.No a najnovsie som si "tam" na velkych pyskoch z vnutornej strany nasla take nieco biele, nebolo to celkom tekute, taka hustejsia konzistencia...Co to moze byt?nie je to nejaka choroba?dakujem

juli

prosim Vas poradte mi:od kedy som prvykrat zacala menstruovat od vtedy mam taky bieli vytok bez zapachu..ako dost neprijemne mi to je a ma to stve...lebo napriklad ked mame telesnu vychovu tak ked behame citim koby zo mna tieklo...no strasny pocit..pouzivam slip vlozky...ale nechcem ich pouzivat napriklad v lete...nieje na to nejaky domaci recept?...ku gynekologovi este nechcem ist mam 15rokov a prosim vas odpiste mi co mam robit ake pripravky najepsie nejake domace..skusala som aj nejake tie rusne cviky...pri odtekani mocu a tak...ale nic nepomaha co mam robit citim saneprijemneak najdem na nohavickach biely slizky vytok...dodrziavam hygienu no neviem co mam robit a myslim ze na to aby som mala navstivit az doktora to nieje...nechcem tam s tymto ist nehanbim sa za to ..ale je mi to neprijemne...ked som sucha a pri nejakej praci alebo namahe citim ze som vlhka..a niesom vobec vzrusena ani nic!..prosim odpiste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!dakujem vopred:)