Tenzné bolesti hlavy

Príspevok v téme: Tenzné bolesti hlavy
ivan-ba

Kto mi poradí, ako ako stlmiť tenzné bolesti hlavy od krčnej chrbtice, alebo,čo sa komu osvedčilo,ako jej čo najskôr zabrániť ? Skúšal som rôzne maste aj tabletky. Najlepšie mi pomáhajú homeopatické CEPHYL takmer denne 2 tabl. Keď ho ale niekedy užijem neskoro nič mi nepomáha.Aj môj neurolog mije pomaly v koncoch.Z krémou som skúšal rôzne, ale takmer bez účinku. Aj dnes už tretí deň skušam všeličo a neviem tu bolesť stlmiť, prípadne ukončiť.Jedávam aj ARTHROSTOP, druhý balík. Zdalo sa mi,že pomáha, ale asi som si to len myslel. Čakéám na dobrú radu. Ďakujem.

jolanka

Mne pomohlo cvicenie jogy, je pravda kym sa spazmy uvlnia su bolesti horsie,ale je to tak pri prvych 3 az5 cviceniach potom to prechadz a bolesti pomynu a treba minimalizovat stres a plavat.

pribinacek

možno zo bude znieť divne,ale skús masáže a elektoliečbu,mne to veľmi pomohlo,tiež som mávala hrozné migrény z chrbtive a toto mi naozaj pomohlo.

Textová Inzercia

Dr.Vitamin - kvalitné vitamíny pre vaše zdravie

Špecialista na vitamíny, minerály a doplnky stravy. Obchod kde nájdete všetky vitamíny, minerály a doplnky stravy.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.