Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Dá sa pomôcť gamblerovi? Už x-ty krát

jožo2376

Čaute chcem sa spýtať či mi vie niekto poradiť kam sa mam ísť liečiť lebo si to hodím . a koľko také liečenie trvá a či to aj pomáha

martinkamick

ja mam momentálne priatela na liečení...sme spolu siedmy rok....hrával asi dva roky...ničil nám všetkým život,ale hlavne sebe...na liečenie sa prihlásil sám dobrovolne....neviem,ale verit mu už asi nebudem nikdy,ale odíst od neho nemožem...po tom všetkom ho aj tak stále lubim

renko

gamblerstvo je zavislost a kazda zavislost sa lieci.Poznam dokonca dievca ktore sa liecilo v Pezinku zo zavislosti na automatoch.

inLoweee

moj priatel zasa spadol do "euforie" pokru... kazdu volnu chvilku vyuzijje na to len aby sa dostal na net a hral o svoje peniaze! a od min.tyzdna zacal aj v casine... :( Bol prvy,vyhral,.. ale o to tu nejde. Dolezity je princip a to ma trapi... 20€ je vstup a to nie su male peniaze, za den hraje aj 10turnajov :( ...je to strasne, ja som na mieste az za pokrom... :(

luckkka

Ahojte, moj priatel je tiez gambler...znova. Uz raz bol na tom dost zle, narobil si mnozstvo dlhov, riesili to a pomahali mu vsetci..jeho vtedajsia priatelka, rodina...Ked sme spolu zacali chodit, so vsetkym sa mi priznal a bol rad ze uz to skoncilo. Lenze teraz znova zacal. Tipuje na internete a je schopny jednorazovo vlozit velke sumy penazi. Zaraba velmi pekne peniaze takze s tym problem nema a je to tip cloveka, ktory musi peniaze ihned na nieco minut.
S tym ze opat zacal hrat sa mi samozrejme nepriznal, zatial to trva len par dni...nasla som mu stranky a vypisy. A teraz neviem co s tym...ako mu povedat ze o tom viem a chcem mu nejak pomoct...alebo co robit??? prosim ak mi nejak viete poradit sem s tym.

lienka4

Dobrý deň, len na tému gambler. S priateľom som 3,5 roky pričom asi po roku sa mi priznal, že hrá. Nechápala som čo to vlastne znamená, najhoršie to bolo s dôverou. Teraz je už 2 roky čo nehrá, ale aj tak niekedy mu neverím. Ide o to, že predtým hral tak, že som to nezistila, nerobil nič čudné.Myslím si,že každý človek si zaslúži druhú šancu,ja som mu ju dala, ale určite nechcem v živote trpieť. myslíte, že má šancu sa z toho dostať? neviete mi povedať, ako zistiť, resp.čo sledovať či nehrá.ďakujem

rozvedena

Moj ex bol gambler. Zivot s nim bol peklo. Klamstvo na klamstvo. Kradol peniaze, zlato. Nic mu nebolo sväte. Nedaval peniaze. Netrapilo ho ani to, ked dcere diagnostikovali astmu. Proste, ziadne zabrany. Bol na lieceni ... ziaden uspech, ziadna pokora, ziadne odprosenie. Jeden sebecky egoista. Mal x sanci ... 5 rokov ma likvidoval. Dnes lutujem kazdy den, ktory som s nim premarnila. Nech som Vam na vystrahu.

robertino

da sa pomoct gamblerovi. On sam si musi v hlavicke aj trosku uvedomit, co svojimi cinmi napachal...etc Pretoze kazdy gambler KLAMAL a ak hra, tak nadalej KLAME. Je to vsetko o pokore.:)
Ak ma gambler motivaciu, tak hrat prestane!!!