Skúsenosti s HAK Cerazette

slims

Beriem cerazete uz 3 roky. Som spokojna vobec nepriberam a vyhoda je aj v tom ze nemam menstruaciu len raz za cas spinenie. Odvtedy co to beriem mam lepsie krvne testy

maňa

Nemôže naozaj Cerazette prejsť do mlieka v takom množstve, aby to uškodilo dieťaťu - dievčatku? Dojčím a užívam túto HAK.

cerazette

no tak dakujem za informacie....ja si zistujem informacie o tejto antike pretoze mam krcove zily nie velke ale nechcem aby sa mi zhorsili vplyvom obycajnej HAK

taja

Mam 27, ja uzivam antikoncepciu, lebo mam hormonalne problemy.Tato antikoncepcia obsahuje len male mnozstvo zenskeho pohlavneho hormonu -gestagenu a neobsahuje estrogen na rozdiel od inych kombinovanych tabliet. Vraj obsahuje davku, ktora je dostatocne vysoka na zabranenie dozrievaniu vajicok, ma vysoku antikoncepcnu ucinnost. Mozu ju uzivat zeny, ktore netoleruju estrogeny a dojciace zeny. No a nevyhodou je to, ze sa moze objavit aj nepravidelne krvacanie alebo ziadne.

taja

Ano,berem ju asi pol roka. Predtym som uzivala trinordiol,ale zistili mi zvysenu hladinu trombocytov tak mi lekar odporucil tuto.Ziadne problemy nemam,len nemam vobec menzes/ale to je v pripade tejto antikoncepcie OK/Niektore zeny pri nej menzes maju, ine nie. Ine len obcas spinenie.