Mononukleoza, pomoc ...

RNG

Mononukleoza je z virusu Epstein Barr. Treba ju adresovat co najskor antiviralnymi, lebo ti poskodi pecen.
Antiviralne:10 gramov esteru C denne, 400 mcg selenu, 50 mg zinku, 1 dl aloe vera, baza , astragalus, echnacea, pripadne silne antiviralne, betulin, befungin a Larrea tridentata(chaparal)
Cim skorej ju potlacis, tym mensie je poskodenie tela.
Jenotlive potravinove doplnky treba rozdelit, neber naraz, hlavne ester C treba brat kazdu hodinu alebo kazdy druhu hodinu, aby hladina v krvi nekolisala.
Mimochodom , virus Epstein Barr zostava v tele permanentne ako herpesy a HPV, preto si treba zvysovat imunitu na virusy neustale

asdfjklô

hlavne nestresuj, hej. je to normalna choroba, ako kazda ina. ja som ju mala asi ked som mala 15 a to som sa v tej dobe s nikym nebozkavala!! a bola som 3 tyzdne doma, ale nepamatam si, ze by mi bolo nejak extra zle, abo take nieco, mozmo iba 1. tyzden som mala zvacsene mandle a par dni mozno zvysenu teplotu. zevraj tato choroba postihuje pecen, takze si pekne zajdi za doktorom, a ak nahodou uzivas HAK, tak mu to pekne oznam. a nestresuj