Sprcha - nevlastna teta -sex

Príspevok v téme: Sprcha - nevlastna teta -sex
borisonow

Prosim Vas. Minule som sa siel sprchovat. Oni(stryko, teta nevlastna ktorej je 39) si kupili novu sprchu tak som myslel, ze sa tam sprchnem. vojdem do sprchy (nevedel som ze je tam niekto) a tam bola moja nevlastna teta. Trochu som sa zlakol ona sa otocila a usmiala sa na mna. Chytila ma za ruku a vtiahla ma dvu. Povedala aby som jej namydlil chrbat. (mne sa postavil :D-jej postava je trosku "pri sebe" , ale ma krasny a velky zadok aj prsia-takze som tam dostakl chut ... (s mojim strykom im to uz akosi neklape-hadaju sa stale!). Ked si to vsimla sa zacala smiat a mi ho chytila a zacala mi masturbovat (len par sekund)... potom sa do sprchovala a odisla. Prosim Vas co to ma znamenat? Som v obrovskom strachu. Keby ze to neni moj stryko tak sa nestresujem(a pokojne chytim aj jeho zenu) ale JE. Ja nechcem spat s jeho zenou... som zufaly
mam 18 (sex som este nemal) a ona 39(vyzer na 30)... prosim napiste :((( (bojim sa ze sa nezdrzim)

migo

boris neser si do huby nic lepsie si nemohol vymysliet ked si este nemal zenu tak si svoje komplexi vybijas takymto trapnym sposobom si nula.dakujem za pozornost.spoliak zasrany

uriel

vy ste chory co pisete aby to urobil. nehaj ju tak ked sa ona neve spravat aspon ty maj rozum bo z toho budes mat tak ci tak pruser u rodiny ak ju nenehas

peto-

Mozno si to nevymyslel...
Mne sa stalo tiez nieco podobne, ale nie s tetou. Moji rodicia, co maju kamaratov este zo skoly, tak sem tam k nim prideme na navstevu, oni maju dve dcery, jednu starsiu a jednu mladsiu. A raz nas pozvali na jednu chatu, celu rodinku, na vikend. To bolo asi tak dva roky dozadu. No a na tej chate bolo wc, sprcha a kupelka spolocne. Vecer som si siel umyt zuby, bol som uz v pyzame, vrchnu cast pyzama som ale nemal, bolo mi teplo. Vosiel som do kupelne, dal som si pastu na kefku a pozrem do zrkadla a tam vidim dceru tych kamaratov mojich rodicov. To bola ta mladsia, vtedy mala 19 rokov, ja 16. Otocil som sa a ona na mna pozerala, bola namydlena, vtedy mala sprchu vypnutu. Chvilku sme na seba pozerali a tiez mi povedala, ze ked som uz tu a takto som ju tu prepadol, co sa nerobi:), tak ze ci jej aspon chrbat neumyjem. Tak som si povedal, ze to spravim. Ked som k nej pristupil, tak mi este povedala, aby som zamkol dvere, ze aby tam nahodou niekto nevosiel a nepomyslel si o nas nieco. Spravil som to. Potom som jej polozil ruky na chrbat a samozrejme nastala aj erekcia. Ona bola velmi pekna, postava velmi pekne a ja som sa prvykrat dotykal takto nahej baby. Ked sa otocila, pozrela dole na mna a videla, ze mi cez pod pyzamom nieco narastlo. Ja som bol cely cerveny a ona sa na mna usmiala a spytala sa, ci je pre mna az taka atraktivna, ked sa mi postavil. Povedal som, ze asi hej rozstrasenym hlasom. Potom sa ma spytala, ze ci jej ho neukazem. Ja som vyvalil oci a spravil som to nakoniec. Ona zareagovala, ze jeeej, ten je pekny (A to ja ho nemam ani nijak extra velky, ma 14cm). Mna to potesilo a potom som len pozeral, ze co robi. A ved viete vsetci, co mi s nim spravila:) Pre mna to bolo nieco krasne... Ked to dokoncila, tak sa ma spytala, ze ake to bolo a potom ma poprosila, aby som siel prec, ze sa dosprchuje. Vtedy som dost dlho ani nemohol zaspat, stale som nad tym premyslal. Na druhy den ked bola sama, som k nej prisiel a opytal som sa jej, ze preco to spravila a ona sa usmiala, polozila mi prst na pery a povedala, aby som nad tym nerozmyslal. A toto iste potom povedala este parkrat aj neskor, ked som sa chcel k tomu dostat. proste len usmem a nech sa tym nezaoberam... Ale bol to pre mna velmi pekny zazitok. Odvtedy sme spolu nic nemali...