Prosim Vás o radu a názor

sopie

s tym velmi nesuhlasim.pre mna je to vyzva vlastne.viem,ze ked uzijem antikoncepciu tak uz nesmiem zvracat.a zatial sa mi to dari tak,ze vzdy ked uzijem antikoncepciu,nedovolim si uz zvracat aj keby som sa prejedla.

panik-a

ahoj, som unavena -tak sa mi nechce ist citat vsetky prispevky. kaslat na to, ci zisti-ze mas PPP.Problem je v tom, ze nema vyznam brat lieky-pretoze nemas istotu, ze ich nevyvracias. Ak potrebujes ochranu a nie si uplne vonku z toho kola-porad sa o inom sposobe, nie o HAK. vela stastia

ach jaj

a nechcela si evru /naplaste/..??alebo si myslis, ze ked budem brat tabletku napr. vecer okolo 19,00 vtedy nezvraciam a normalne a az do takej 13,00 nasledujuce dna by som nezvracala tak by mi tabletka zaucinkovala??alebo po kolkych hodinach sa rozpusti.??

sopie

ach jaj:mala som podobny problem.tiez trpim niekolko rokov ppp a nedavno som bola u doktorky si dat predpisat antikoncepciu.mala som strach ze to zisti a tiez mi brali samozrejme krv.takto nic nezistila.problem mam vsak obcas s tym ze sa bojim aby sa nestalo ze si dam antikoncepciu a potom sa este prejem a zvraciam :(

ach jaj

budem rada mozes mi to poslat na borka4321@azet.sk ...hej snazim sa vzdy nieco robit, nebyt stale doma..ale nie vzdy sa dari..asi vies..

jjujjka

ach jaj: drzim palce, je to urcite tazke, viem o com rozpravam, len sa drz a hlavne pozitivne mysli, zamestanaj sa , stale nieco rob, aby si nemyslela len na jedlo...vzdy len rob proste nejaku aktivitu a ak mozes doma sa zdrzuj co najmenej, ak mas mail, tak ho napis prosim ta, poslem ti nieco velmi pekne, nejaky pribeh, mozno ti pomoze dostat sa z toho...uvidime :-)tak ahoj zatial

ach jaj

teraz ako mam priatela byvame spolu cez tyzden, pokial som s nim tak jem normalne a vobec nezvraciam ale ako nahle pridem domov na vikend som v tom zas..ale nevzdavam ot je to tazke ael snazim sa..a ako hak zatial uprednostnim evru /naplaste /

jjujjka

ja si zase myslim, ze aj antikoncepcia je normalna vec aj ked mas bulimiu, samozrejme snaz sa s tym nieco robit, teda zmen predovsetkym svoje myslenie, ale to iste sama o tom vsetko vies, samozrejme jedna sa tu iba o to, ak si bulimicka....ale ked si das HAK tak najmenej 4 hodiny po zobrati tablety nesmies vracat, lebo inak to nebude mat ucinok....myslim si ze ak to dodrzis, ucinok tam urcite je!