tampony

miska0005

ja používam tampony aj s aplikátorom aj bez už som si zvykla na obe, s aplikátorom su hygienickejšie, ale aj tak vložky sú najhygienickejšie preto treba viac používať vložky.

lenka2583

kikulka: aj to je pravda, ja som to tiež pozerala a som si povedala, že je lepšie, že mi to tam ani nešlo
OB majú takú hladučkú vrstvu na povrchu a zvnútra sú tak pekne poskladané. sú fakt najlepšie

kikulka

tampax s aplikátorom sú hrozné,keď som vybalila tampón z aplikátora,aby som zistila,čo vlastne do seba dávam,tak som sa takmer zhrotila,to bola nejaká zožmolkovaná vata......ja mám najradšej OB

lenka2583

teraz som sa dočítala, že tie tampaxy majú umelohmotný aplikátor a v jednej téme sa písalo o tom papierovom, tie čo som si ja kúpila mali tiež papierový aplikátor, vôbec som nevedela ako ho mám použiť, a pri pokuse šiel strašne ťažko dnu
takže naozaj už je nejaký nový a to umelohnotný a určite s jednoduchým zavádzaním, tamten papierový skončil v koši

secretkaa

dee, tak ako hovoris ty, mne tiez najprv bez aplikatora vobec nesli...ale stale som to skusala a podarilo sa (aj ked som panna)... teraz som rada ze nie som odsudena na vlozky :D

lenka2583

nie je to kravina, že išli do koša. používam bez aplikátora, tie si v pohode dám
i ked teraz čo som videla tuším je ten aplikátor nejaký vynovený, dosť sa líši od toho starého, možno tento by som už asi vedela použiť, ale už som si zvykla na bez aplikátora a som spokojná

dee

myslim ze tampony s aplikátorom su vhodne pre mladsie slecny. Viem to sama na sebe, ze kym som bola panna tak som mohla len s aplikatorom. Ked som si zavadzala normalne tak ma to neskutocne bolelo a ani to neislo dnu. Teraz uz len normalne pouzivam, ale len preto, lebo je to praktickejsie v kabelke. Inak by mi to bolo jedno.