tampony

anonym

mam otazocku...mam uz sice dost rokov, a uz niesom panna, ale neviem ako si zaviest tampon...mna to boli a tiez sa bojim ze pojde prilis hlboko a sa nebude dat vybrat...:))ako hlboko si ho davate??blba otazka ale co uz..

hurricane

tie s aplikatorom som pouzila len raz a stacilo... Nebola som si ista, ci som tampon zaviedla na spravne miesto, ale mozno je to len otazka zvyku. Kvoli tomu pouzivam bez aplikatora. Vsetky si uvedomujeme, ze zavadzanie tamponu nie je prilis prijemne a ani esteticke... a v podstate cely menzes je nechutny. S tym ale bohuzial nenarobime nic, holky...

lenka25/83

vera: tie tampaxy šli do koša aj kvôli kvalite, ale aj kvôli tomu nemotornému veľkému papierovému aplikátoru, ktorý sa vôbec ale vôbec neklzal

jaaaaa

ja pouzivam tampony bez aplikatora, nestazujem sa, vraj su ale aj u nas uz dostat aj s apliaktorom, takze treba len o obchodu zbehnut a popytat sa.jo a ano, vlozky tiez nemusim :)

lenka2583

vložky sú podla mna dosť veľký humus ak to tak musím povedať, teda aspoň oproti tamponom, ale zas vec názoru:)