podophylum

Príspevok v téme: podophylum
sibalka

liecim sa podophylom na genit.bradavice, ano zmizli ale zda sa mi ze ta kyselina ci co to je mi to az velmi spalila, a objavili sa mi take male mkt. su cervene a bolestive. k lekarke idem az v piatok kedze je to uz vypalene, poradte mi ale cim si to mam ukludnit alebo natriet aby sa mi to zacalo hojit,vdaka

fiona

ten podofylin bude riadne svinstvo, keby som to vedela.... epigen kupis v lekarni, je dost drahy, mne dala lekarnička vzorku, takže som to nemusela kupovať. pomaha hlavne na herpesy. skus popripade nejake vyplachy (GSE) alebo sedacie kupele, alebo natriek kokosovym olejom.

sibalka

a to sa da kupit v lekarni? u mna je to take ze tam kde bla bradavica a zmizla tak je taka ranka kt, zvykne prasknut a vetdy to stipe, ale tak ako vravis je to aj na sliznici,na malych pyskoch a fakt to velmi boli.

fiona

ahoj, ja som mala ten isty problem. doktorka mi to liečila podofylinom, strasne to štípalo, mala som alergicku reakciu. bradavice zmizli, ale na sliznici zostali take perforacie (neviem ako to nazvat). ze vraj by sa to casom malo vstrebat... ze vraj, nevidim zlepsenie. ja som si striekala epigen spray.