RNG, cANDIDA...

Príspevok v téme: RNG, cANDIDA...
usiko

RNG, este ma napadlo, ze sesternica ma poblemy s vaginalnymi mykozami, teda Candidou....nemate v predajni nieco, co by jej pomohlo zbavit sa ich...dodruiava vraj protiplesnovu dietu ale velmi nepomaha.....ak by ste nieco mali v predajni, tak by som si to nechala poslat spolu s mojimi doplnkami v jednom baliku...a napiste prosim aj davkovanie...dakujem

usiko

OK, sheila, neuvedomaila som si to, ospravedlnujem sa , tebe, RNG aj administratorovi....uz si dam pozor.....jednoducho ma nenapadlo, ze sa napr. RNG stale vracia do tych istych tem.....tak vdaka za upozornenie.....

RNG

Na mykozy som uz pisal plno. V skratke, ziadne sacharidy, niekolko lyzic kokosoveho oleja, samu zeleninu 4-5 dni, pripadne oreganovy olej a kandida z criev je prec.
Mykozy vo vagine mozno riesit vyplachmi(strieborna koloidna voda, roztok GSE) a samozrejme branim probiotik.
Pozri na podobne temy.

sheila

usiko, preco tu bezhlavo zakladas nove temy, ked chces RNG nieco odkazat, mozes mu to napisat do tem pre neho - napr.RNG prosim o radu.
sa cudujem, ze tvoje stale nove temy administrator nevymazal. Si predstav, ze by to tu na fore robili vsetci.