Hlieny

Príspevok v téme: Hlieny
janka24

dobry den, dlhsiu dobu pocitujem ze mam upchate dutiny. Nie je to kazdy den, vzdy mi to na par dni prejde a potom sa to vrati..Niekedy v noci,mavam suchy kasel(svrbi ma hrdlo).Zatial som nebola u lekara. Teraz rano vykasliavam zlte hlieny z hrdla(steka mi to z nosa). Este pred pol rokom mi robili vytery,bolo to OK, mam zvacsenu jednu nosnu a jednu krcnu mandlu. Tie zlte hlieny som predtym nemala az teraz. Treba na to antibiotika? Vzdy ked si dam Sinupret kvapky,tak mi to na nejaky cas prejde, ale potom sa to vrati. Teploty nemam,ani nebyvam velmi chora.Len ten pocit upchatych dutin a hlieny. Dakujem.

RNG

Pycnogenol je vytazok z ihliciek borovice pinus marinus.
V starom lekarstve sa vyrabal tzv jedlovy med, kde cerstve vyhonky jedli nalozili do cukru a vysledok bol hydty syrup, velmi ucinny na odhlienovanie.

aloe

janka24: na hlieny je vynikajúci cesnak s materinou dúškou v tabletách, prírodný produktGARLYC THYME,vystriekať si hrdlo aj viackrát denne FIRSTom.Pokiaľ máš doma bioptron alebo si ho môžeš požičať, krásne uvolní hlieny a nemá nežiadúce ôúčinky. Máme to v rodine odskúšané, zaberá.Ak chceš, môžeš mi aj napísať duratnakatka@zoznam.sk

washita

Mozem povedat, ze najviac dobrych skusenosti mam s Pyknogenolom. Uz viac ludi,ktori mali problemy zo zahlienenim do sa v mojom okoli vyliecilo vdaka Pyknogenolu. Ked chcete nieco viac o tom vediet volajte na cislo 0903780391 alebo si najdite stranku www.prozdravie.sk

[zruseny12]

Velmi pekne dakujem Mira,ja sa pokusim si to zohnat v CZ,ten casopis Zrneni....a ked mi nevyjde si nic zohnat tak Ti napisem,opisala som si mail.Krasny den Ti prajem.

mira

Skús si prečítať teoretické knihy od Michia Kushiho, Jarmily Pruchovej alebo kuchárske knihy od Dagmar Lužnej. Pre začiatočníkov je dobrá tiež kniha od Wiliama Duftyho Cukrové trápenie alebo časopis Zrnění, ktorý je ale len v ČR v obchodíkoch so zdravou výživou. Môžem ti poradiť i na mail rabcanova.pddca@stonline.sk .

[zruseny12]

Dakujem Mira,a da sa o tom nieco precitat?ak ano prosim ta mohla by si mi napisat?Ja rada citam a zaujimam sa o take veci....

mira

Mariaa,
zaoberám sa energetickou medicínou, ktorá sleduje potraviny a všetky javy a látky nielen z toho hľadiska, čo všetko obsahujú na základe laboratórnych rozborov, ale hlavne ako sa správajú v tele a okolí. Cieľom je dosiahnutie harmónie, zdravia a vitality v pravom slova zmysle.

janka24

som alergicka na prach a roztoce, odmalicka som ekzematicka, aj tie hlieny mam odmalicka, ale dost ma to obmedzuje. tiez som mala v 16tich alergiu na laktozu, tu uz asi nemam.

[zruseny12]

Zaujimave Mira co pises o tomto ovoci,lebo kazdy si mysli,ze si tym pomaha v zime a podla toho co pises,tak si len skodi.Bola by som zvedava dokial to mas.Lebo je to dost zaujimave.Aj ja som teraz ako dcera je je chora nakupila plno trop.ovocia,ze bude zdravsia,lebo maroduje....a vidim,ze som tym jej velmi nepomohla.Ale,my tiez mame vo zvyku jest kyslu kapustu atd.ale na to musi byt chut.