nepríjemná chuť

love doctor

nuz ja si myslim ze vsetci maju pravdu. skor sa mu nechce ako zeby mu to nechutilo.
neviem sice co zlepsuje chut u zien , ale viem ze u muzov je to ananas. tak skus si aj ty dat nejake dobre ovocie so silnou sladkastou vonou hodinku pred, a potom sa uz nebude mat na co vyhovarat.

dr.

je to uplne normalna chut slano - horka a niekedy moze byt trosicku do kysla. a je to uplne skoro take iste ako u chalanov. ale takisto nemozno nikoho nutit aby to robil. mozno len ide o nejake predsudky u neho alebo sa pri tom proste neciti vo svojej kozi a tak mu to potom ak to vnutorne robi na silu ani nechuti. mozno sa treba skor o tom porozpravat otvorene v com to je.

ps: inak mam jeden tip. ak budes pit denne asi šalku caju z harmanceka/ kamilky moze sa zmenit chut aj tam dole na sladsiu:-) je to osvedcene

rya

presne ako pisala loula, urcite ti ani on nechuti vzdy a robis to aj tak. aj moj drahy hovori ze mu to nie vzdy chuti vonia a tak...viem ze su oralne lubrigacne gely ktore su vonave s roznymi prichutami a daju sa jest...tak mozno to ti pomoze :)

dr hujer

vacsina chalanov to hovori preto, lebo sa im NECHCE! ja to uplne zboznujem, nikdy som to nedotiahol az do konca, ale uplne to milujem a ked vidim holky ako si to uzivaju...parada...boze ako mi to chyba...

loula

A ty ho mozes uspokojovat oralne???{samo ak ho uspokojujes},myslim,ze nieje az taky problem ako "chutiss",ako skor to ,ze sa mu nechce alebo je trossku v tomto sebec..skus si snim o tom pokecat,a pride s na "pravu" prekazku...
PS>a co takto sa trochu "osladit"?

loula

A ty ho mozes uspokojovat oralne???{samo ak ho uspokojujes},myslim,ze nieje az taky problem ako "chutiss",ako skor to ,ze sa mu nechce alebo je trossku v tomto sebec..skus si snim o tom pokecat,a pride s na "pravu" prekazku...
PS>a co takto sa trochu "osladit"?