Ako ho presvedcit?

tvojdudrosko

:) jj,je to super,pokial vedia,kde su hranice.stale sa to snazim na zaciatku hned urcit,nech potom nedochadza k zbytocnym konfliktom a nedorozumeniam.je to tak lepsie podla mna.myslim,ze fakt som butlavou vrbou.vela ludi sa mi zveruje a ziada ma o radu.priatel mi veri a ja tiez viem,co si mozem, a co nemozem dovolit.a hlavne viem to,ze ho lubim a nikdy by som mu nehccela ublizit.mam jednu spoluziacku zo strednej,s ktorou si super rozumieme,ale vidime sa dost malo.to ma mrzi.a pritom byvame dost blizko seba na jednom sidlisku.

Alternativa

Priatelstvo s chlapcami vie byt uzasne. Ale si musis ustrazit tu spravnu hranicu, za ktoru nepojdes. Lebo by to mohol Tvoj priatel zle vziat. Nehovorim, ze nemas mat kamaratov, ale...myslim, ze mi rozumies. A ta kamaratka, taka poradkyna aj butlava vrba sucasne je k nezaplateniu. Ale takych vela niet. Treba hladat a sucasne takou byt :o)

tvojdudrosko

:) Dakujem pekne.Snazim sa o to.Vies, mala som vela kamaratok,ale postupne ma vsetky do jednej sklamali a potom som akosi prestala verit ludom.Teraz mam viac kamaratov-chlapcov,ale tak ani tym nemozem povedat uplne vsetko. Citim,ze potrebujem kamosku,len nejak neviem najst tu spravnu osobku,ktorej sa fakt da verit.Som si aj vsimla,ze ked sme s nasimi spolocnymi kamaratmi a kamaratkami,tak neviem o com sa mam s nimi rozpravat :( A nechcem aby to tak bolo,pretoze su to fajn ludia a mam ich rada.

Alternativa

Ta chata bola len jedna z moznosti. V zasade by som nejaky spolocny program ponukla a ked by ho odmietol, tak by som si ho mozno trochu zmenila. Ale urcite nesed doma pri nom na gauci, necakaj na jeho zavolanie. Napr. s maminou chod do kina /jej, aka som vdacna mojim uz davno dospelym dceram, ked ma takto vezmu, poklabosime, nasmejeme sa, su to nase hodiny/, chod na turistiku s otcom, moznosti je vela, to nemusi byt kamoska. Ale by bolo fajn, keby si si aj tu kamosku nasla :o). Vies, zivot nie je len vztah dvoch partnerov, to su aj ludia okolo nas. Urcite sa Ti podari toho gaucoveho princa prebudit, drzim palce.

Alternativa

Len ma tak napadlo, ze ak ponuku ist s Tebou, byt s Tebou cez vikend neprijme, isla by som s nejakou kamoskou bez neho. Ten moj by si dalsiu moznost byt napr. na tej chate asi nenechal ujst :o).