co vsetko znamena liposukcia???

Príspevok v téme: co vsetko znamena liposukcia???
weronha

dobry den prajem
prosim vas vsetkych o radu/o rady lebo si lamem hlavu nad liposukciou..tak sa to tusim vola nie? viem ze je to vysavanie tuku ale neviem ci sa na to mozem dat, aka je cca cena,ci to boli a take veci...noo...ja mam 14 a teda tych tukovych miest je dost.asi mi poviete ze aby som jedla menej a zdravsie a viacej sportovala..ibaze v tom je problem lebo na sport nemam cas! vsetok svoj volny cas venujem uceniu sa jazykom takze to neprichadza do uvahy :(..prosim poradte mi.
dakujem

poliewoocka

Mila weronha,liposukciu ti NIK neurobi,este nemas 18.Si mladucka,telo sa ti len formuje,skus zmenit zivotospravu,cvic.Liposukcia je krajna moznost.Je urcena na odstranenie tuku,ktory nevies zhodit,resp. zbavit sa ho.Je to krajna moznost-dosiahnutie vytuzenych kontur.Tym,ze si das odsat tuk nevyriesis cely problem.Je to drahy zakrok a o par mesiacov sa to moze nabalit na teba naspat.Este raz,liposukcia nie je na redukciu hmotnosti,je na formovanie tela a zbavenie sa tuku,ktory vsemoznymi sposobmi nie a nie zhodit.

weronha

to je moc super vsetko co ste mi sem napisali ludia :) ale ja by som sa chcela dozvediet ze cca kolko to stoji a ci si to mozem dat spravit ked mam 14
tak teda mozem?

poliewoocka

Liposukcia nie je zakrok vykonavany za ucelom redukcie hmotnosti.Vyuziva sa na "bodycontouring",cize formovanie postavy.Aj pri chudnuti su na tele iste partie,ktore odolavaju ubytku tuku.Preto sa vyuziva tato metoda odstranovania tuku pomocou odsavania.

ivka2

u nas bolo na skole dievca...deti ju volali hambruger..asi vies preco..no ona si to vzala k srdcu , prisli prazdnini, denne zacala na sebe makat a teraz je z nej kocka..krasne stihle dievca...je na nespoznanie, a ty si este vo vyvoji, tak ty mozno potom schudnes aj bez chudnutia...sesterka bola stale lepsia ako ja, ja som bola ten suctarik:D a teraz ja som okruhla a sesterka je stihla...

RNG

Liposukcia znamena dotrhanie velkeho mnozstva telesneho tkaniva, obrovska vnutorna rana, kruty surovy zasah do tela.
Na schudnutie staci len zmenit trochu skladbu potravin, menej cukrov a sacharidov, viacej zeleniny, obmedzit tuky, vynechat vsetky rastlinne oleje a masla, ktore nie su vytlacene za studena(panenske=virgin) ale chemicky zmenene.
To nevyzaduje extra cas.

panika

weronha
mas na to prilis nizky vek, Tvoje telo sa este meni, vyvija -urcite najdes iny sposob, ako sa zbavit vankusikov.

poliewoocka

Vola sa to liposukcia a je to odsavanie tuku.Na zaciatok-zakrok si mozes dat urobit az po dovrseni dospelosti.
www.interklinik.sk

www.chirmed.sk

Pozri sa na tento link, tu sa dozvies viac o zakroku.