Otázky na RNG

RNG

PF nic take som nikde v odbornej literature nevidel. Unava je z nedostatkov niecoho, depresia, mozgova unava, je z nedostatkov neurotransmiterov.

RNG

Perla 1, na virusy pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Tam mas uvedenyc hromady antiviralnych. Osobne bezne pouziovam selen vitamin D, vitamin C a tieto mierne zvysia viralnu imunitu.
Ale v pripade aktivnej viralnej nakazy nasadim co najskor chaparal monolaurin a colostrum vo vacsich davkach Pripadne aj caj z chagy a masivne davky vitaminu C, az 1 gram esteru C kazdu hodinu.

RNG

Rita aj v USA najdes oboje, aj hribove extrakty aj kvasinkove.
Na Slovensku mate jednu firmu co sa zaobera pestovanim a extrakciou z hliv, preto je tam toho plno.
Bunkove steny kvasiniek maju velmi male a pre to dobre absorbovatelne betaglukany, huby maju aj male aj vacsie.

RNG

Perla, vstrebavabi v crevach je az do 25 000 Dalton a co sa tyka imunoglobulinov, tie sa vstrebavaju, kedze to mam uz mnohokrat dokazane aj osobne. Na detoch aj velmi starych ludoch.
Ved na co by inac prve mledzivo u vsetkych cicavcov obsahovalo od 15 az do 40% imunoglobulinov,,ked sa nevstebaju a neochranuju novorodenca?

drobnytrupik

Dobrý večer RNG, znovu sa obraciam na Vás s otázkou, lebo viem, že len Vy mi dokážete odborne poradiť. ( ako už veľakrát).Asi pred mesiacom prišlo mame v noci veľmi zle, zle sa jej dýchalo, mala ťažobu na srdci, ale všetko do rána ustúpilo, len ľavá ruka bola ráno akoby ochrnutá. dostala do nej bolesti ( bolesti možno prirovnať bolestiam pri pôrode). mama už dlhodobo berie doplnky na pečeň, ďalej doplnky na pencytopéniu a aj lieky ( asi sa to volá kaltrate) ktoré jej predpísala lekárka na silnú osteoporózu + Vápnik-horčík-zinok, omega kyseliny a potom som jej nasadila lecitín. bolesť pomaly ustúpila, ale keď ohne ruku, tak v lakti tá bolesť stále je, ide o trhavú a miestami bodavú bolesť. Lekár ju poslal na neurológiu, kde jej uviedli diagnózu s ktorou jej obvodný lekár nesúhlasil, tak ju poslal k ortopédovi, ktorý ju poslal na rôntgen a tam jej napísali takúto diagnózu: 2proj: drobný kalcifikát dorzálne od humeru. Kostná štruktúra menej pravidelná.
Môžem Vás poprosiť o vysvetlenie diagnózy ( a možných príčin jej vzniku) a prosím aj o radu ako to vyliečiť ak sa to dá, prípadne nejaké možnosti zmiernenia bolestí.
Ďakujem pekne za odpoveď

lienocka12345

Dobry den Rng,chcela by som sa spytat,co by som mohla pouzit vnutorne na liecbu akne,uzivam zinok teraz,viem ze moje vyrazky su zo zlehi travenia,tak jem probiotika+psylium a jab.vlakinu.brala som nedavno roaccutane ale nezabral a akne sa znova objavuje.hlavne na nose a pri nom.dakujem za odpoved

PF2014

Inak je pravda, že mozog vyrába najväčšie toxíny? Vravela to jedna osoba, či to funguje potom tak, že človek keď má depresie, je tak veľmi unavený aj práve tomu, že mozog takto reaguje na stresový podnet.

ritta12

Ahoj, pytala som sa ta ci je jedno ci uzivam betaglukan z hlivy alebo z kvasiniek.Odpovedal si mi ze je to jedno ale nepr. pre Europana nie je prirodzenejsie uzivat tie extrakty z Hlivy? Ci telo nevstrebe tu hlivu lepsie ako z kvasiniek. Lebo nechapem preco na Slovensku sa predavaju doplnku z len z Hlivy a na Iherbe su len z kvasiniek, preco? Vdaka za odpoved

perla1

Rng takze clovek vie cez crevo vstrebat imunoglobuliny? Ten imunolog mi tvrdil ze na to nemame prenosne systemy,nestretol si sa v clankoch aj s tymto nazorom, lebo ty mas toho vela nacitaneho. Praveze tento imunolog je nakloneny prirodnym doplnkom tak preto som zaskocena ze ty vravis ze ucinkuje on ze nie.
A este sa spytam co nasadit v pripade ze dieta dostane MONONUKLEOZU-ebv virus, Cytomegalovirus a KIAHNE, lebo v skolkach toto koluje tak ak to moje dieta chyti co mam nasadit aku liecbu. Dakujem

RNG

PF, unava moze byt zo zleho travenia,nedostatocnej funkcie stitnej zlazy, zo zamorenia tela, z roznych infekcii a parazitov, ale casto dnes
byva aj zo sustavneho stresu, kde sa vycerpaju nadoblickove/adrenalne zlazy, co vyrabaju okrem ineho adrenalin a cortizol.
Kazda z uvedenycy pricin sa da adresovat potravinovymi doplnkami, na stitnu zlazu treba jod a selen, na zamorenie odmorovanie(enzymy, absorbenty a chelacia) na infekcie antimikrobialne roznych druhov a na parazity protiparaziticke, na podporu adrenalnej cinnosti su tiez doplnky rozneho druhu, najucinnejsie su vymrazne vytazky pod menom adrenal cortex