Otázky na RNG

RNG

Viktor, polievkova lyzica(15 ml v USA) ma viac, ako 5 gramov oleja.
Ale je to OK na obsah DHA. Kedze potrebujes 2 x 1 gram DHA, vo flasi mas dost na 20 dni, Zhruba.

RNG

KontrolOR, nemam krystalovu gulu, aby som ti vedel presdpovedat, ake nakazy sa ta chytili v oslabenom stave. Ale iste su to mikroby, tj treba proti nim bojovat roznymi antimikrobialnymi latkami. Typujem ze by mohol zabrat roztok citricidalu, extrakt z olivovych listov, vysoke davky vitaminu C, oreganovy olej a monolaurin. Ja osobne by som ich bral vsetky, pre istotu aspon niekolko dni.

RNG

Viktor nepoznam tu znacku, ale zasadne nedavas dokopy antimikrobialne latky ako selen a zinok s probiotikami.
Aj uvedena davka zinku a selenu je prinizka.

orol

RNG nazdar, dovol mi otazky.
1) Chcem kupit najlepsie mimo Slovenska (nedoverujem) susenu rastlinu moračinu –pakmin - parascu sparadlovu (ammi visnaga L) len pre vlastnu potrebu a chcem z nej urobit tinkturu. Vedel by si mi prosim poradit kde kupit? Lebo ak sa namaham tak sa namaham, nemozem nic rozumne najst...
2) Chcem zacat uzivat komonicu lekarsku vnutorne v rozumnych davkach. Je pravda, ze riedi krv a tozbija aj krvne zrazeniny? (uvital by som o komonici viac DOBRYCH info, vdaka).

Viktor1234

RNG ja som našiel tento rybí olej: CordisMari www.cordismari.sk

5g (1 polievková lyžica) obsahuje:

EPA: min. 900mg, DHA: min. 600mg, ALA: min. 250mg, Celkový obsah omega-3: min. 1750mg.

Mohla by to byť účinnejšia, lacnejšia a dostupnejšia alternatíva oproti Dr. Best BEST DHA 500 mg?

Kontrol0r

Ahoj RNG

V pondelok som bol na bicykli len v tričku. Chytila ma búrka, zmokol som a uviazol. Bola mi zima triasol som sa a takto mokrý som bol skoro 2 hodiny možno aj dlhšie. V stredu na obed som dostal horúčku 39. Bolela ma hlava a svaly. Dal som si paralen, teplota klesla na 38,2 a v takto ostala celý deň. Štvrtok ráno som mal 37.7, a celý deň sa tak pohybovala. Bol som u doktorky ale neordinovala. Včera a dnes som už teplotu nemal. Ale bolí ma keď hýbem očami do strán. Včera ma pobolievali miesta kde som sa v minulosti poranil: zlomená ruka, chrasty. A stále ma pobolievajú kĺby a sem tam svaly. Cítim ešte priedušky. Pokašliavam.A celkovo sa necítim vo svojej koži.

Problém je že 1.6 som mal kliešťa. Vybral som ho, miesto vpichu, nesvrbelo a vyrážka malá a nezväčšovala sa.

Ja sa teraz strašne bojím či nemám jednu z tých strašných kliešťových chorôb.

Môže byť ten stav z toho pondelka čo som tak zmokol alebo je to niečo vážne?

Ďakujem :)

Viktor1234

RNG dovolte mi este jednu otazku. Sú probiotiká ARKO DEFENSES ADULT, ktoré obsahujú selén aj zinok vhodné na upravu viralnej imunity? neviem či obsahuju dostatočné množstvo selenu a zinku...alebo je vhodnejsie kupit zvlast selen, zvlast zinok a probiotika? Dakujem