Otázky na RNG

ritta12

Dik Anonym za tu stranku na Chininove sampony aj RNG velke dakujem za tip na sampon z Iherb, poobjednavam to.
RNG prosim ta co by si doporucil mojej mamine, 57 rocnej na ako to ona nazyva ze na vydrate klby, ze ju velmi bolia. Pracovala cely zivot ako predavacka, takze stale bola na nohach. Dakujem za radu

RNG

D-manoza sa da objednat napr zo Swansonvitamins.com a davka je 2 gramy kazde 3 hodiny, vcitane noci po dobu 3 dni. Ked to nepomoze, tak skus oreganovy olej v kapsuliach( NOV, 3 x 2 kapsule) serrapeptazu(3 x 120 000 SU) a pravy citricidal, tj taky co obsahuje quaternialne zluceniny, kde denna davka je 35 kvapiek do litra vody, pit po malych glgoch pocas celeho dna. Tiez ucinny na niektore infekcie je Berberine, davka 2 x 1 gram Byt tebou, kedze nepoznas o aku infekciu sa jedna by som to vsetko skombinoval. A samozrejme vynechaj cukry a jedz minimum vyrobkov z bielych muk ber aspon 15 gramov zmesi roznych mikrovlaknin(psylium, inulin, arabinogalactans, modified citrus pectines, glucomannan) a ber silne probiotika (na noc s jablkom aspon o 2 hodiny neskor po dobrani vsetkych spomenutych, tj okrem D-manozy), take co su tepelne a kyselinovo odolne, ako napr vyrobok firmy Healthy origins. To vsetko najdes u Swansona, ale mozno aj v inych internetovych obchodoch .

RNG

Djusa, zialbohu ten solgar vyrobok sa prestal vyrabat, ale mozes najst aj ine entericky pokryte enzymy.
Od swansonvitamions.com mas vyrobok Triple-strength pancreatin 4x, kde odporucena davka je 2 x 4 tablety, co je 2 x 6 gramov ekvivalent entericky pokryteho pancreatinu.
Uprimne povedane, je dost naivne sa nazdavat, ze ta chemoterapia naozaj cloveka dostane z rakoviny, pozri na statistiku a zistis, ze velkej vacsine sa znova po case vrati, lebo telo bolo chemoterapiou aj oslabene, aj extra viac zamorene.
Teda odporucam ti nielenze odmorovat, ale zaroven brat aj protirakovinne, ako betaglukany, graviolu, rozne silne antioxidanty, chlorid cezia na alkalizaciu, precistit si pecen protokolom dr berksona a podobne.

dijusa

kedze odkaz bol odstraneny myslela som na enzym pancreatin z jednej odporucanej internetovej stranky z usa, solgar

pancucha

RNG D-manose sa da objednat odkial? probiotika beriemod swansonu proBiotic-4...su vhodene?...alebo odporuc mi ine prosim a takisto ktore mikrovlakniny?a to by mi malo teda pomoct na mocovy mechur?

dijusa

Prestudovala som si nieco v tvojom odkaze a moze byt pre zaciatok z tychto enzymov tento?: -odkaz odstránený-
davkovanie moze byt 2x2 tab denne? ako dlho brat? a este sa chcem opytat,ci je velmi skoro otehotniet po 10 mesiacoch od ukoncenia manzelovej liecby,ako nam povolila onkologicka? bojim sa aby to neohrozilo plod. ale zas nechceme velmi stracat cas,kedze uz pred chorobou sa nam cez 3 roky nedarilo otehotniet,je velmi pravdepodobne,ze teraz po chemoterapii to bude este tazsie,mozno az nemozne..zmrazit sme nestihli

RNG

Pajncucha nakaz v mocovom nechure moze byt kopa roznych. Na candidy odporucam oreganovy olej v kapsuliach, na streptpokoky a stafylokoky najma roztok citricidalu, pomaha tiez brat berberine, 2 x 1 gram a mozes vyskusat aj elegantnu metodu s vyplachnutim mikrobov pouzitim specialneho cukru, D-manose, 2 gramy kazde 3 hodiny po dobu 3 dni.
Zrejme mas nizku imunitu, na co by som ti, a teda kazdemu vlastne, odporucil brat aspon 15 gramov mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo dobre osadene creva probiotikami nam produkuju ovela viac obrannych latok nez je samo telo schopne. Takze v hrubom creve neosadenom na vyse 90% probiotikami mas zrejme dovod na nakazy aj inde, ked mas kvoli tomu oslabenu telesnu imunitu celkove.

pancucha

dobry den RNG..prosim pekne o odporucenie doplnkov na mocovy mechur...zaciatkom roka som mala v moci Ecoli bakteriu..no uz velmi dlhy cas..roky chodim cikat casto v noci 3 az 4x...mam 42rokov.beriem nattokynazu aj erapeptazu na zili..riedenie krvy..mala som casto trombozy..tie produkty velmi pomahaju...vdaka tebe RNG..DAKUJEM..ale potrebujem doriesit mocovy mechur!

RNG

Djusa, odmorenie tela sa prevadza silnymi entericky pokrytymi enzymami absorbentami( najma rozne mikrovlakniny, ) a specificky pecene protokolom dr berksona.
Rakoviny su dosledky zamorenia, kde vytvaranie chybnych buniek, vcitane rakovinnych je zvysene, a obrana/nicenie ich je pre zamorenie znizene.
Viac pozri na rozne rakoviny cez Google.sk pod slovami rng rakovina a pribuznymi temami.

RNG

{Pri pocitaci tyravion(stracam cas) asi 3 hodiny denne, vyuzivam najma pauzy v robote,niekedy aj nespavost doma.
Ale kedze mam dost nabity pracovny program, snazim sa ekonomizovat cas.