Otázky na RNG

RNG

Male bolave hrcky na jazyku mozu byt len teplom poskodene zvacsene jednotlve papilae. Ale dovodov na rozne je hromada, zopar ich uvadzaju napr tu
www.webmd.boots.com a na vystrasenie pozri na obrazky jednotlycyc roznych napr tu
www.google.com a tes sa, ze tvoje nie je tak zle.
Inac ja ked ochutnam nieco prihoruce pri vareni tak mi popalene jednotlive papilae tiez navru a trva to niekolko dni, kym, to zmizne.

Jozefe

RNG nevies z čoho sa robia bolave hrčky na jazyku?vravi sa vtedy ze ta niekto ohovara.priatelku to stale otravuje.co by na to zabralo?dik

Jozefe

RNG nevies z čoho sa robia bolave hrčky na jazyku?vravi sa vtedy ze ta niekto ohovara.priatelku to stale otravuje.co by na to zabralo?dik

RNG

Danone, potravinove doplnky su schvalene komisiami lekarov ako neskodne. Tj hovorit o ich skodlivosti je bezpredmetne, aj ked to lekarsky monopol v konkurencnom boji stale lzivo tlaci.
Mnohi ludia beru doplnky na posilnenie tela pred aj po operacii. najma doplnok na bezpecne riedenie krvi a odstranovanie krvnycyh zrazenin je tu dolezity(serrapeptaza, nattokinaza ) ktore sa maju vynechat tesne pred operacioui, co znizi krvacanie pocas operacie, ale nasadit okamzite, ked krvacanie prestane, lebo operacie vzdy vytvoria hromadu krvnych zrazenin/trombusov, ktore treba co najskor rozpustit. Inac lekari na to pichaju heparin a jeho rozne derivaty, ktore riedia krv a mozu sposobit krvacanie, ale nerozpustaju existujuce krvne zrazeniny, ani im nevedia celkom zabranit.
Takze pouzitie bezpecnych fibrinolytickych enzymov je lepsie riesenie, aj ked to lekari nepoznaju, cest vzacnym vynimkam.

RNG

Jojojo, probiotika, aj ked hovoria ze su kyselinoodolne neberies spolu s doplnkom kyselin. Radim ich brat na noc s jablkom

RNG

Oriesokdn, protokol dr Berksona sa odporuca brat najmenej 3 tyzdne, pri roznych poskodeniach pecene, najma viralnych aj ovela dlhsie.
Mikrovlakniny su napr psylium, inulin, pektiny a najma modified citrus pectines, arabinogalactan, glucomannan a rozne stavy zo stromov a krikov pod nazvom "gums"
My ich stravit nevieme, ale pre nase probiotrika su to vyborna potrava. Naviac ich absorbcne scho[pnosti cistia creva a tym aj cele telo od roznych neziaducich latok, najma vynasaju von vylucenu zamorenu zlc, ktora by sa inac reabsorbovala/vstrebala spat do krvi.

Danone40

Pan RNG. Chcela by som sa vas opytat, bola som v nemocnici na opreaciu polypu na maternici a kyretaž..v tom čase som vysadila extrakt z oliv. listov, Nac a samento čo beriem kvôli ureaplazme. Teraz som to znova začala brat. Chcem sa Vás opýtať či mi to nejako nemôže uškodiť ked som týžden po operacii? Či to nema nejake vedľajšie účinky alebo tak niečo. Nerada by som si narobiť nejake problemy. Vopred dakujem.

jojojo55

Dakujem velmi pekne RNG.

Prosim mozem kombinovat rano s ranajkami betain Dr.best, super enzymes a probiotika tie 30mil ktore odporucas? Probiotika by mali byt kyselinoodolne, ale ci to nie je risk. (Davka 850mg betainu).. Kokosovy olej brat s odstupom minimalne 3h od probiotik ? Dakujem

RNG

Jajika potravinove doplnky sa beru podla potreby tela. A telo potrebuje zinok cely cas, tj bez dlhsich prestavok.
Lecitin nema so zinkom nic spolocne, takze ich mozes bez problemov kombinovat. To plati aj pre drvivu vacsinu roznych potravinovych doplnkov, len malicko su vynimky z tohoto pravidla.