Otázky na RNG

lumaraki

RNG. NOW MA 15% L-DOPY V 1 caps, tj 60 mg.
ViNaturea ma 25% L-dopy v 1 caps ,tj 125 mg?
v Source Naturals by mala mat 100 mg L-dopy? -nie su uvedene percenta. Chcem si to vediet vyratat na tych 600 -1000 mg denne.
Dakujem, Lumaraki

Peggy23

Ďakujem RNG a vedel by si mi poradit, alebo niekto iny ako si môžem objednat tie doplnky, ked nemam internetbanking? Napište mi to prosim vas na peggy23@pokec.sk. Ďakujem

RNG

Lumaraki, ViNature ma len 25% extrakt z mucuny pruriens, tj len 1/4 z toho je L-DOPA
vinaturae.com
Na nete este neponukaju plnene kapsule, len prasok, na vahu.
Ak mas kapsule, samozrejme ich mozes otvorit a vysypat, pokial viem, este nikto nepredava entericke kapsule a musia mat na to dovod, co je, ze sa to nenici zaludocnymi kyselinami prilis.

lumaraki

Daujem, RNG za odpoved. Objednala som si L-dopu aj zo Slovenska -Vinaturae, kym mi dojde vacsia objednavka z iherbu. Ale je po 500 mg v 1 tobolke. Je to velky skok oproti 4x60 mg z NOW. Preto by som chcela vediet, ci mozem prasok vysypat a rozdelit napoly a uzit bez obalu?
Dakujem ti vopred, lumaraki

RNG

Na znacke nezalezi, a mas pravdu, ten z Source Naturals je na mnozstvo L-DOPY znacne lacnejsi.
Nuz kedze pri parkinsomovy treba zvysovat dopamin stale, mozno ze pouzivanie hypericinu a hyperforminu v mensich davkach neustale by mohlo pomoct.
Ale zatial som toto pouzival len ako antidepresant v momentoch depresii, co boli docasne, vyvolane vonkajsimi stresovymi situaciami. a zamerane to bolo najma na hladinu serotoninu, tj mechanizmus SSRI.
Skus a uvidis a nezabudni sem napisat, ako sa ti dari.

lumaraki

Ahoj, RNG.Chcela som spociatku brat Requip aj L-dopu. Bojim sa stupit na neznamu podu, lebo nemam nikde podporu. A este zabezpecovanie liekov musi fungovat. Nesmu byt vypadky a treba ratat aj s mesacnou dodacou lehotou kvoli colnici a k tomu moja zmetenost..Citala som, ze alternativni lekari predpisuju radsej prasok Mucuna. Mozem uzivat rovno prasok bez obalu? / Hladam lacnejsie riesenie./ Je dobry Naturals- Mucuna Dopa 100 mg, 120 caps?
A este jedno. Nasla som na hypericin link. Plati aj pri Parkinsonovi, ze ho treba brat len v case potreby, teda stresu?
Este - ta ista mucuna Dopa sa uziva na rast svalov a rast sex. potencie. To vsetko sa prida aj mne? A nepoznas, PROSIM, aj na Slovensku dobrych alternativnych lekarov, ktory by ma sprevadzal liecbou?
Neuraz sa prosim, som asi slaba.
lumaraki

RNG

Z mikrovlanin na trhu su to najma psylium, pectins, arabinogalactans inulin, glucomannan a rozne stavy z krikov a stromov pod menom gums. Su aj morske, ale tie su relativne este drahsie

RNG

peggy, nauc sa nakupovat zo zahranicia, Europa je dost slaby zdroj a maju tam dost malo kvalitnych doplnkov a nemozne vysoke ceny.
Napr spomenuty candimis ma len 30 % oreganoveho oleja a kolko ma toho co je dolezite, tj carvacrolu tam ani nespominaju. V zrovnani s tym napr oreganovy olej firmy NOW Foods prichadza v enterickych kapsuliach, tj nepali usta, hrdlo ani zaludok a obsahuje 100 mg carvacrolu na kazdu kapsulu.
Keby ten candimis obsahoval oreganovy olej aj z 80% carvacrolu, kedze je zriedeny pod 1/3 tak z tych 80% sa stane zhruba 25% a teda jed a 40 mg kvapke obsahuje len asi 10 mg carvacrolu.
Na candidu odporucam brat minimum 3 x 200 mg carvacrolu, to by bolo z toho candimisu 3 x 20 kvapiek a to by si mala spalenu pusu a bolavy zaludok.

Peggy23

Ďakujem za odpovede.
A čo hovoriš na vyživove doplnky od firmy Jamienson - super stain acidophilus alebo probiotic probiotigue alebo z finclubu candimis. A taktiež chlamydil extra na tie chlamydie, keďže nenakupujem v zahraniči.
A ake mikrovlakniny maš na mysli?
Ďakujem