Otázky na RNG

Maruska9

Dobry den pan RNG, viem, ze v porovnani s inymi zdravotnými problemami, to nieje nejaky zavazny problem, ale moja plet ma velmi, velmi trapi.Uz vyse rok a pol. pouzivam len ciste prirodnu kozmetiku, miesto kremu -arganovy,kokosovy,konopny sipkovy bio -vsetko za studena lisovane..v organickej bio kvalite a pod. na cistenie pleti rano/vecer.. prirodne mydlo... Citala som vela o tom, ze pri prechode na prirodnu kozmetiku sa plet zhorsi, co je prirodzeny proces cistenia pleti..jjej detoxikacie od chemie. Aj sa mi zhorsila, avsak uz je to vyse rok a pol..a je horsia nez kedykolvek predtym, necista, akne mam sice len velmi velmi mierne, netrapi ma akne ako take, ale skor taky nerovny povrch pokozky, same pupaciky..fliacky...zacinajuce mimicke vrasky (mam 24r). Viem, ze akne je problem vnutorny povacsine..po tejto stranke mam o tom naozaj nastudovane asi vsetko..detox, cistenie criev, strava..zelenina..atd..vsetko sa snazim dodorziavat v najvyssiej miere akej som schopna..Ku chemii sa vratit nechcem, protiví sa mi davat si na plet, na pokozku nieco umele, mrtve, chemicke...chcem pouzivat nadalej prirodnu kozmetiku,ciste rastlinne oleje, masla.. avsak ked vidim tu plet je mi to luto....Viete mi prosim Vas poradit? Pripadne poradit na ake vysetrenie ist? Ktory organ v tele si dat vysetrit? Dakujem vopred za kazdu pomoc :) Pekny den Vam prajem.

RNG

Gluten digest urychli cistenie tela od glutenu, tj vysledky bezglutenovej stravy uvidis o to rychlejsie.
D-3 a K-2 odporucam doplnovat kazdemu, co chce mat dobru kostru. K-2 zvysuje zrazanlivost krvi len celkom malo, takze velmi nekoliduje s nattokinazou a serrapaptazou na riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin. Ked chce niekto, co berie lieky alebo do;plnky na riedenie krvi brat vacsie davky K-2(az 200 mikrogramov) odporucim mu zobrat aj extra nattokinazu , staci 2000 IU viac ako jeho normalna davka

RNG

Viedencan, je sice pravda, ze panthenol posilnuje rast vlasov a moze zviditelnit jemnejsie chlpky na tele, ale chlpatost/hirutizmus nesposobuje To je vec vykolajenych hormonalnych hladin,najma androgennnych hormonov pozri na
www.ncbi.nlm.nih.gov

viedencan

dakujem za odpoved RNG , nic ine som nebral okrem toho panthenolu a potom sa mi to zhorsilo , poradil som sa aj s lekarom a povedal ze panthenol vyznamne regeneruje pokozku a chlpky su jej derivaty.Podla neho je to priamy suvis , aky Vas nazor na to.... nema panthenol aspon sekundarny ucinok ktory to ovplyvni?

mamado

RNG ďakujem veľmi za radu.
Vyskúšam to a nebudem mu dávať lepok. Mám doma aj enzým Gluten digest, môžem mu dávať aj ten na čistenie?

Chcem sa ešte spýtať beriem okrem iného Serrapeptázu. Môžem brať aj vitamín K2, lebo ten si dávam s vitamínom D3.

Ďakujem moc.

RNG

Fifo, chaparal je silne antiviralny, ale na hlieny a nakazy zijuce v hlienoch je NAC, serrapaptaza a najma oreganovy olej. Na nakazy v prinosnycy dutinach si treba kvapkat roztok citricidalu do nosa. Tj praveho citricidalu, co obsahuje quaternioalne zluceniny, najdes ho napr na Hoogle. Roztok na kvapky sa pripravuje s deci vody a 4 kvapiek toho citricidalu, profesional.

RNG

Neviem co ma panthenol spolocny s ochlpenim. To nie je latka ovplyvnujuca hormony. Na znizenie hladin androgennych hormonov skus brat DIM, 2 x 100 mg

RNG

Mamado, doplnky enzymov mu mozu len pomoct. Ci ma tie flaky ako nasledok alergie na mlieko, to ti povedat neviem, ale ked si to chces overit, daj mu na prazdny zaludok silny enzym na mlieko Lactazan je enzym na lactozu, nie vsetky zlozky mlieka. Ale ked skombinujes lactazan a entericky pokryty pancreatin, tak to pravdepodobne zaberie aj na mliecne bielkoviny, aj na tuky.
Inac intolerancia na lactozu je casto kombinovana s intoleranciou na lepok. Skus sa vyhybat lepku aspon 2-3 tyzdne a uvidis, ci za tym nie je lepok.