Otázky na RNG

redka

zacala som pred mesiacom cvicit... a priberam - to jep roces adaptacie... citam, ze cvicenim vznikaju mikrotrhliny v svaloch a tie sa musia hojit.. je tam nejaky zapalovy proces a blabla... co moze pomoct lepsej regeneracii svalov a zmiernit tieto zapalove procesy?

RNG

Bezne lokalne anestetikum je krem, spray a lebo gel s obsahom napr lidocainu, od 3 do vyse 10%. Pozri cez google.com
Najdes tam plno zdrojov.
Najsilnejsi som nasiel napochytro pod menom Anesten
anestencream.com

RNG

Menna, vsetky panenske oleje nepodporuju cukrovky, najma kokosovy.

Zapal zaludka je sposobeny mikrobami a obvkle sa jedna o bezne mikroby, co by mala znicit normalna koncentracia zaludocnych kyselin. Tj ked mas zapal zaludka, velmi pravdepodobne nemas dost kyselin.
Mikroby v zaludku potllaci kopa roznych antmikrobialnych doplnkov, ako najma citricidal, oreganovy olej koloidna strieborna voda, monolaurin atd.

RNG

Elle, oreganovy olej sice moze potlacit nejake bakterie, ale ja ho radim najma na kvasne kutury a plesne. Na bakteroe odporucam najma citricidal

Chcemto

Zdravím ťa RNG, trápi ma 1 vec, ktorá sa však netýka zdravotného problému:
Vedel by si mi poradiť kde by som mohol zohnať nejaké LOKÁLNE ANESTETIKUM?? Som ochotný za to priplatiť... suchearbeit@azet.sk

elle

Ahoj RNG, chcem sa Ta spytat, ci by som na Streptokokus pyogenes (sarlach) mohla pouzit napr. oreganovy olej, je rovnako dokazatelne ucinny ako Citricidal? Alebo aj nieco ine? Citricidal mi zial uz dosiel a potrebujem to ihned riesit, inak tych par poslednych kvapiek (GSE) mi krasne vycistilo mandle od bieleho hnisu a zapalu, behom jedneho dna a to som iba kloktala :-) Dakujem za odpoved

RNG

Nika, vyse 70% obrannych latok v tele nam vyrabaju probiotika. Ich znicenim antibiotikami teda davas zelenu mnohym mikrobom, najma kvasnym a hnilobnym. Tj atb je opak toho, co potrebujes v bojio proti candide
Odporucam najma oreganovy olej v kapsuliach, berberine a samozrejme mikrovlakniny a probiotika.
Pomaha brat aj kokosovy olej, najma ked ho pouzivas casto na varenie a pecenie, alebo len tak na salaty a podobne.
Lactobacilozu nesposobuju vsetky laktobacily, ale len jeden
www.newlifeclinic.org.uk
Vsetky ostatne su pre telo uzitocne=probiotika, takze ich ber, lebo ti zvysuju podstatne imunitu a atb ich nicia. samozrfejme nestaci si ich len nasadit, ale ich musis aj podporovat, rozmnozit najmenej 1000 krat branim zmesi mikrovlaknin.

RNG

Pakovinka, plucne chlamiie su patalia pre zdravie. Sice sa rozmnozuju velmi pomaly, ale znizuju imunitu tela znacne, takze cloveka napadnu rozne mikroby, co by ich inac zdrave telo bez problemov zlikvidovalo. Liecenie trva aj vyse roka a teda 10 dni jedneho atb na to nema ziadny ucinok. Ako na to pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom chlamidia.
Z hladiska lekarov jediny uspech je dlhodobe pouzivanie protokolu dr Wheldona alebo Strattona, ktory mali s trojkombinaciou atb plus NAC jediny uspech, aj to trva rok! Samozrejme bezni lekari zavadzaju tym ze predpisu jedine atb na kratky cas a potom sa dalej spoliehaju na prirodzenu obranu tela , ktore vie ciastocne s touto nakazou bojovat, aj ked ju nevie zlikvidivat uplne.

Nika2288

Dobrý deň RNG, dnes mi bola po dvoch mesiacoch bezúspešného liečenia mykózy diagnostikovaná pošvová laktobacilóza. Chcem sa preto spýtať, existujú nejaké výživové doplnky a podobne, ktorými by som mohla podporiť svoju liečbu? Dostala som predpísané antibiotiká, no probiotiká obsahujúce laktobacily mi neodporučili, môžem ale teda užívať probiotiká, ktoré neobsahujú kmene laktobacilov? Ďakujem za odpoveď.