help!co robit s vahou?

Príspevok v téme: help!co robit s vahou?
zufala

Caute...ja uz fakt neviem co robit...pri svojej vyske 170 mam 80kg!!a to mam 13.skusala som uz vsetko na diety!!!!!milion krat som sa zatala,tyzden mi to vydrzalo,schudla som ale zas som pribrala,a nebolo to ziadne rapidne chudnutie.uz aj vela inspiracii som mala od mamy,a stalo to zato,na tyzden dva som to vydrzala ale potom uz to islo dole vodou.a musim chudnut pretoze chodim na endokrinologiu.co mam robit?fakt ja uz neviem co mam robit...plz help!

gumajz

suhlasim s moniqa87, ja som tiež za sipeky aj som sa začala podla nej riadit ide to pomaly,ale ide vydrž si mladučká určite ti to pôjde.

moniqa87

a hlavne mysli pozitivne, nie ze musis schudnut, lebo ti niekto vynada, ale preto, ze to chces ty a budes sa citit lepsie...
nechcem tu sice robit ziadnu reklamu, ale kniha od edity sipeky je fakt inspirujuca a povzbudzujuca, dobra na psychiku ked chces schudnut, mna to velmi povzbudilo a aj vdaka tomu som dokazala vytrvat a schudnut

moniqa87

vzdy si naplanuj co budes cez den jest, ale nie tym sposobom, ze ked si jedavala 4 rozky tak si zrazu das len jeden, nie, ked si jedla styri tak si daj tri atd...
nehladuj a nesnaz sa jedlo obmedzovat prilis moc, fakt a uberat postupne, tj. ked si uz zvyknes na to ze jes o kusok menej tak uber dalsi kusok, mozno ti to bude trvat 3 aj 4 mesiace nez schudnes, ale pride to a hlavne postupne, ja som tak schudla 11kg za nejake 3 mesiace a trvalo, takze nepriberam (samozrejme ak sa neprezieram :-))
drzim ti palce

panika

(som panča :) )
chodis na vysetrenia s maminou ? Ak ano-tak nech sa s nou poradi ona.Beries aj nejake lieky od endokrinologicky ? Pretoze prave ona by ti mala (podla mna )pomoct pri snahe schudnut

zufala

Panca
dik za radu..vyskusam to.....ked endokrinologicke poviem ze sa mi to neda tak ona zacne kricat tak ja neviem fakt..

panča

endokrinologicka by ti mala poradit.

Jednu vec ale ber ako zaklad : NEHLADUJ. Nema to vyznam. Ak nebudes pravidelne jest, neschudnes-telo nepusti a bude si hromadit zasoby. Skus sa naucit pravidelne jest (zaćat ranajkami!) a rozdelit si jedlo do piatich porcii. A pridat nejaky pohyb-na zaciatku stacia prechadzky. uvidis, ze sa to spusti. drzim paste