Vata v uchu - nedá sa vybrať

klamira

Ono je najlepsie, ak ti ju ma kto vybrat, predsa len aj viac a lepsie vidi do ucha, no ked uz nejde von treba ist k lekarovi a nemyslim si, ze by to mal byt nejaky ten dovod na hanbu

buducamamina

Skus oslovit maminu, aby ti ju skusila vybrat a ak to nepojde, tak budes musiet ist na pohotovost alebo k usnemu..

Olinkaga

Dobrý deň.Tyčinku v uchu opustila vata.nestalo sa mi to prvýkrát.vždy pomohla pinzeta.ale dnes nie.hneď som išla gogliť a našla som toto fórum.skúsila som výplach striekačkou ale márne.potom mi oci padli na na medzizubnú kefku,tú so špirálkou na konci.je tenučká,takže som mohla ísť dosť hlboko a opatrne ňou otáčať,aby sa vatička namotala.bola som šťastná ,že nemusím isť počúvať to karhanie od lekára.viem že sa to nemá robiť,ale šteklilo ma v uchu a už to bolo.možno niekomu aj moja skúsenosť pomôže.pekný deň.

Biela.Kobra

Bez do najblizsej nemocnice na krcne, nosne, usne, robia pohotovost, tam ti to vyberu a daju na policku k ostatnym veciam, co ludom vybrali z ucha. Necakaj, kym ti cesnak spali kozu alebo bubienok a nabuduce si daj vacsi pozor.

Kýčera

Popros niekoho vo svojom okolí, nech Ti to vyberie. Ak ju máš hlboko, tak radšej neriskuj a choď k ušnému.

mimini

Ahojte...pred 3 dňami ma boleli zuby......no nato mi došlo že mám prievan tak som myslela že vata bude posledna šanca no vážne to pomohlo no keď som chcela vybrať vatu už sa to nedalo najviac sa bojim že nebudem počuť lebo na to ucho nepocujem ani na 1,% ......dúfam že ak sa vata vyberie tak budem opet počuť som
Stoho zúfalá nieto poradiť...?

zumka

mne sa to dnes tiež stalo...tak si čitam a ten vyplach zo striekačkou mi prišiel rozumny a šup už je vata vonku..dakujem.......

mos777

dnes mi uviazla vata v uchu, bola som zufala ked som citala ze musim ist doktorovi nakolko som v zahraniči.. potom ma napadlo zdravym sedliackym rozumom ze pri smrkani sa vytvara tlak v ušiach.. skusila som sa parkrat silno vysmrkat tak ze som vzduch nevypustila hned von (a teda som citila ten tlak v usiach) s poslednou nadejou som zobrala pinzetu a vatu vytiahla.. bud som mala velke stastie alebo to fakt pomohlo..