zablokovany odtok moču v obličke

Príspevok v téme: zablokovany odtok moču v obličke
Vika

Zdravím! Potrebujem radu. Mám problém s obličkou. V obličke mam zablokovaný odtok moču. Bola som operovana, dali mi tam trubičku, aby bol vytvoreny odtok. Nechali mi ju dva mesiace, aby sa to zrastlo. Ale vysledok nebol dobrý.Tak mi tu trubičku dali naspať, a nechali tri mesiace.Bojim sa, ze vysledok bude zase zly. Je tam možnosť sa vyliečiť?...

anonym_434

Na urologicke tazkosti je velmi dobry pripravok Renol od firmy Energy.Mozno adresu najst na www.energy sk.Stoji okolo 500.-Sk,ale je skutocne dobry.Nie je to reklama ale je to jeden z mala liekov, ktory ma efekt.

mima

Ahoj Viky, moja osemrocna dcerka mala podibny problem.Pred planovanym chir.zakrokom som jej davala pit caj zmes zlatobyle obycajnej, lipkavca a hluchavky bielej po dobu niekolkych mesiacov .Lekarka pri kontrole neveriaco skonstatovala ze zakrok uz nie je nutny.

anka

chcela by som sa niekoho opytat, ci nema nejake poznatky o tehotenstve a dialyze. chodim na dialyzu a chceli by sme mat babatko, alebo kde by som sa na nete o tom mohla s niekym porozpravat,