Meska mi menstruacia

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia
kacatore

Uz desat dni mi meska menstruacia, no mam vsetky priznaky na mestruaciu, bolave a naliate prsia (sice teraz su az prilis naliate), bolest v podbrusku. Pred dvoma tyzdnami som bola na sone malej panvy, nemohli uz tam zistit, ci necakam dietatko?
Asi si kupim test :-) no predsa chcem vediet vas nazor... je moznost ze cakam babatko?

jankaaa

kacatore, aaa gratulujem ti a moc sa tesim sa s tebou a vanilyeyes teba moc zdravim aj tu:-)) a vies co? ja asi fakt som, proste tie kramy mi meskali 5 dni, s krcmi ale, inymi a tiez som si nezobrala liek, taka intuicia a tie bolesti brucha predtym, to spinenie a vies co? tri dni po tych kramoch som mala na toaletaku krv, neviem ci som ti to uz nespominala... co si o tom myslite ostatni?

vanilyeyes

kacatore blahozelam :) Chcem sa ta opytat, ci si pocitovala uz skor tie bolesti podbruska aj citlivost prsnikov.. co ja viem uz v taky 4.-5. den meskania menzesu ? Alebo to prislo necakane ? Dakujem

kacatore

teraz to uz viem, no na zaciatku som nechapala co sa so mnou deje, sem tam ma brusko este zaboli, ale doktor vravel ze je to OK, dal mi Magne B6, to pomaha

jablonka

tie akoze menstruacne krce, to je normalne. v prvom trimestri najintenzivnejsie citit rast maternice, velmi to pripomina menstruacnu bolest v podbrusku.

kacatore

nechranili sme sa, lebo boli sme otvoreni babatku, ze to vyslo, nas fakt potesilo. ale fakt som mala vsetky priznaky menstruacie, bolave a naliate prsia, bolest brucha... esteze som nezobrala ziadnu tabletku od bolesti, akoby mi nieco vnutri sepkalo, ze nesmiem :-)

suedenim

Tak to ti velmi gratulujem:) A mozem sa ta nieco spytat? To si fakt mala menstruacne krce napriek tomu ze si bola tehotna? A nechranili ste sa? Ale hlavne ze sa tesis:)

kacatore

Chcem sa s vami so vsetkymi podelit, kedze ja som zakladala tuto temu. Som v 5. mesiaci (19. tyzden) a som velmi stastna. Vsetkym prajem krasnu jar...

katka187

ahojte, ja mam 14 rokov a zatial som mala menstruaciu len raz a odvtedy mi meska 6 mesiacov. je to normalne? myslim si ze ano ale aj tak to je uz nejako dlho a ja ku gynekologicke nechcem ist , zacala som pit uz aj afroditin caj ale zatial nic. neviete nejaku radu alebo nieco ?

babika1989

ahojte prosim vas ako sa da co najrichlejsie zistit ci som tehotna?a ked mam plodne dni a chalan sa spravi do mna je to na sto percent ze ostenem tehotnaM?

samanta

Ja sa chcem opytat , ci je mozne zabranit tehotenstvu aj ked ste uz v 1vom mesiaci.Pride mi to ako blba otazka, ale ja teraz babo nechcem a meska mi to.Poprosim o odpoved co najskor.Dakujem