Meska mi menstruacia

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia
kacatore

Uz desat dni mi meska menstruacia, no mam vsetky priznaky na mestruaciu, bolave a naliate prsia (sice teraz su az prilis naliate), bolest v podbrusku. Pred dvoma tyzdnami som bola na sone malej panvy, nemohli uz tam zistit, ci necakam dietatko?
Asi si kupim test :-) no predsa chcem vediet vas nazor... je moznost ze cakam babatko?

Cheri39

ak vás odrádza cena, poznám mladé páry, kde chlapec prispieva 1/2 z ceny za HAK, a páči sa mi to, veď je to aj v jeho záujme!

Cheri39

bože, všetky, čo stresujete, prečo si nedáte predpísať tabletky? veď je toľko druhov, každá si môže vybrať, aká jej vyhovuje... a hoci majú vedľajšie účinky, vždy je to lepšie ako v 15 rodiť alebo podstúpiť interupciu!

PETUSA94

dobry den chcela by som sa opytat mala sm s priatelom sex ale ano sa do mna neurobil a vzdy si dava velmi welky pozor neboli ani ziadne krizove situacie a robili sme 3 testy a kazdy vysiel ze niesom tehotna menstruacia mi meska 19 dni co si myslim ze je dost ..newiem co mam robit a zaroven sa aj bojim pila som vino,jedla hroznovy cukor a nic prosim pomozte mi a com skor prosim vas

kika2456385

boze dva dni vam meskaju kramy a uz ste v prdeli...a tie 15 rocne decka to ako co?tie sa maju hrat s babikami anie sexovat preboha

Martuška

Mešká mi menštruácia asi dva dni. Bolia ma prsia a mala som dlhý čas výtok,bol taký biely.Myslíte,že som tehotná?

lioness_01

linda ??? dík za informáciu :D čo sa ako na toto dá napísať... bože, baby, šak trošku samostatnosti do toho života... či máš sexovať to si sa nemusela pýtať ale či si máš urobiť test to sa pýtaš... šak si urob, či to na to potrebuješ zvolenie aspon 10tich ľudí z fóra? ? ?

veď test stojí max. 6 €, nejaký problém alebo čo ?

Minočka

Ako..čo by som ja dala teraz za menzes...neviete si ani predstaviť..Mám 15 a asi som v pi**... 5 dní mi mešká menštruácia a zakaždým som ju mávala pravidelne...Myslíte si,že keď som mala opakovený sex(pritom bol jeho penis úplne čistý)a dokonca som bola 3 dni po menštruácii, mohla som otehotnieť??