Ake su VAse skusenioosti s HAk?

jaja

viete kočky, niekedy ked sa žena na vlastnom tele nepoučí, aké svinstvo je hak (ked sa neprejavia viditeľné než. účinky), tak si to berie kľudne dalej. mna rozčuluje hlavne to, že nedávajú žiadne konkrétne info o hak, zľahčujú než. účinky, prípadne tvrdia, že to nie je z hak, a predpisujú to na "liečbu" skoro všetkého!!! je to ťažký biznis, niekedy hazard so zdravím:-(((

baby

no viem o tom ze kamratkina mama po 15 rokoch vysadila hak, a krvacala jej maternica, mzuseli jej ju vybrat...
inac ma az udivuje, ako zisk doktorom umoznuje neinformovat pacinetyk o skutocnych ucinkoch Hak,
o tom som sa cudovala, preco mi ju moj gynekolog neodporucal...
vsetka cest mu...

vecernica

Koli hak nemozem mat deti.Poskodilo mi to telo.Nech si hovoria farm firmy co chcu a gynekologovia to iste.teta je patologicka a hovorila mi o tom ake vidi na pitve maternice zien po hak.....

caitlin

Ja beriem Chloe 4 mesiace...Skúsenost...no trosku som pribrala(ale to nemusi byt len tabletkami)...plet sa mi trosku zlepsila, a v ochlpenie rastie trosicka pomalsie. A trochu menej sa mi mastnia vlasy. Ale zase nevyhoda, znizene libido.

m.

ano riziko je pri kazdej tabletke. No je rozdiel tromboza a alergia alebo bolest hlavy, .. pri trombze ide troska o zivot nie?

balance

Ahojte :) ja osobne mam len necelých 16 a beriem hak Belara uplne super lepšia plet redšie ochlpenie a 100% istota

jaja

sorry- nemienim nikoho tu strašiť, v téme - pre ženy, kt. vysadili hak,je toho dosť, nebudem to tu omieľať, lebo aj tak to už robím:-)

evik18

mne HAK zatial vyhovuje ale strasite ma tu...ake konkretne problemy ste mali ked hovorite o hak ze je to svinstvo???aa ako sa ma mlada baba potom chranit?