Mikrocysty na tvári

RNG

Znamienka su povacsine nefunkcne tkaniva alebo pigmentove skvrny. Za nimi nie je bakteria ani virus. Ak aj boli povodne sposobene patogenom, ten uz nie je na mieste.
Tam mozu pomoct len enzymi na odburanie nepotrebneho a nefunkcneho objektu(vid jod a pouzivanie doplnkovych enzymov na prazdny zaludok na cistenie a detoxifikaciu organizmu)

RNG

Ak su viralneho povodu(vacsina bradavic je) vypalenie ich odstrani, ale virus je v celom tele a bude sa jej to opakovat. Takze permanentne riesenie je brat nieco, cim si zvysis viralnu imunitu.(selen, zinok, probiotika,aloe, baza, astragalus echinacea a silnejsie: betulin, befungin, larrea tridentata.
Pripadne ked chces znicit virus v bradavici(ten ju sposobuje) skus iontoforezu striebra, striebro prilozit na bradavicu(podobne na acne, opar,vyrazky atd) zapojit na + pol 4.5 voltovej baterie, miinus pripojit drotom na napr lyzicku a tu drzat v druhej ruke.Drzat asi 5 minut 2-3 krat denne. Za par dni sa zacne bradavica zmensovat az zmizne.Opar aj rychlejsie, hlavne ked ho zastihnes pri prvom naznaku napuchnutia.
Rychlost zasahu je kriticka, virusy sa rozmnozuju rapidne, takze hodiny hraju rolu, nemozno sa "na to vyspat"

pentium

no vsak prave to je najtazsie ked uz clovek vyskusal vsetko a nie a nie sa toho zbavit....ani ja som nedufal ,ze skinoren mi pomoze,ale teraz som stastny ako blcha:-)

lencok1

ale robili mi to uz tolko krat, ze neveim co so do slaka o tom mysliet a comu verit...ja by som bola kludna, lenze ked ti to uz rok nevychadza, co si o tom mysliet...

lencok1

nakoniec sme si boli zahrta bowling:), takze takato bola prechadzka:)...
super ze sa ti tvaricka hoji, ja som na tom stale rovnako, super plet a brada no comment