Cipralex - skusenosti

smutnuckaM

AD a TEHOTENSTVO
Dievcata, neuzivajte ziadne lieky ked chcete otehotniet. Su to chemicke latky kt. samozrejme ze maju vplyv aj na plod.
Dokonca niektore psychofarmaka su v krvi aj mesiac po vysadeni. Cize ak planujete dieta, aspon niekolko mesiacov predtym neuzivajte ziadne psychofarmaka. Ci uz AD al. xanax, frontin, neurol....
Mam osobnu skusenost!!!! Bola som tehotna a zistila som to 2 tyzdne po vysadeni liekov! Dieta mi zomrelo v maternici v 2. mesiaci teh-prestalo sa vyvijat. brala som predtym AD. Lekari mi tvrdili, ze to, ze je plod mrtvy je lepsie akoby mal byt tazko poskodeny.
Nechcem nikoho strasit, ale dobre si to zvazte! Plus ak vysadite lieky nahle objavi sa abstinencny syndrom al. ochorenie sa moze zhorsit...

Fallo

Ja som s tym sekol zo dna na den!
A ziaden kolaps som nemal!
Je to moja skusenost!
Len som tym chcel povedat,ze sam sa k tomu nedokaze prinutit!!!!!
Je to silnejsie ako chcenie!
Ak ich mu strcis pod nos tak ver, ze ich ,,zozerie"!!!
Chapes??

Fallo

a treba to povedat lekarovi......ak to nie je tiez zavislak tak to hadam pochopí a zmeni mu liek..
A nech mu predpisuje len take mnozsto aby nemal zasobu ako skrecok.....a snad to pojde aj so znizovanim davky na nulu.

Fallo

Pozri.....ak mas pocit,ze tu kecam tak fajn.Som ti pisal svoj pribeh a nemienim sa hadat....Ja som si to odzil a nikto mi to nevyvrati...
Ak si v tom odbornik ty,tak fajn....
Ale nechapem ako chces niekoho presvedcit co tym presiel,ze je to inac.
A asi zbytocne ta o niecom presviedcat comu nikdy neuveris,lebo nechces.

Taxim

Ty tomu asi nerozumies kazdy kto berie dlhodobo benzaky a naraz ich vysadi dostane zahvat aj epilepticky to sa nesmie.Nehovorim o krcoch atd.