antik.versus gynekolog

Príspevok v téme: antik.versus gynekolog
anulik

caute...mam jeden problem.mam 17 rokov a pritela s ktrym sexualne zijeme...kondom nam vsak nevyhovuje.jednak z mozneho prasknutia a taktiez je dost nepohodlny...neustale sa musime kontrolovat a to vyvolava len stres a napetie a nici to moje aj partnerove xute a vasen...xcela by som zajst ku gynekologovi aby mi predpisal vhodne tabletky,no mam obavy ze budem potrebovat podpis rodica...ten som potrebovala aj na vysetrenie na predpis na tabletky na posunutie menstruacie...prosim poradte mi...je na to nejaky zakon?musia sa o tom rodicia dozvediet?vopred dakujem...

crazynka:)

Anulik, zmen gynekologa. Aby si pytal papier od rodicov to je dobre divne. Najdi si gynekologa co ti bude vyhovovat, je ich vela. Urcite lepsi mily a chapavy doktor ako taky co si od dveri pyta papier s podpismi rodicov.

pribinacek

ja beriem anti už 2 roky,začala som niečo pred 17. narodkami,žiadny podpis a ni doprovod rodiča nie je potrebný,od 15.by ti mali anti v pohode predpísať a aj ja doporučujem zmeniť lekára.Ja mám fajn gynekol´éoga,hrozne milého a chápavého.

anulik

dakujem:)budem sa ponahlat...snad najdem dobreho doktora...a dam vediet...ale asi pockam az do septembra,lebo vtedy sa vrati priatel z anglicka...tak pa...ozvem sa

kacenka

ahoj anulik nic nemusia rodicia podpisovat -..... choď cim skvor aby si dalsi cyklus ich brala vezmu ti krv a mozes prosit lacnejsie antikonc. tablety odporucim TRIREGOL... ja som od neho ani kilo nepribrala :) ;)potom daj na maile vediet ako si dopada ;)

anulik

ax jaj kocky dakujem vam...ale bolo to tak,lebo som prisla na polokliniku a na vratnici som sa spytala na gynek.ambulancie...kedze mam iba 17,musela som ist k doktorke pre mladez..akoze mimo...vazne...musim najst inu lebo ta na mna este aj vrestala...boze toto neprajem nikomu zazit...dokonca som sa musela vyzliect aj ked som mala
kramy...vrrr...aj tak vam dakujem baby:)
***kessy***-dakujem:)

blabla

tak toto pocujem aj ja prvykrat!!!,chod k inemu doktorovi ,sak to neni normalne aby si v 17nastich pytala podpis od rodicov....

kessy

tak to pocujem 1x ze si potrebovala podpis rodica...............to bola asi nejaka puritanska doktorka,kt by to vyzadovala aj na hak.....normalne si najdi inu a v pohode ju poziadaj o hak,nech ti vsetko vysvetli co potrebujes a tak.....urcite nebude do toho zatahovat vasich.....ved mas rok pred dospelostou....drzim palceky a vela krasnych chvil s priatelom

katerina

ahoj.ja mam tiez 17 a bola som u gynekologa s mamou,ale pockala ma v cakarni, ale ja som to chcela.kazdy gynekolog je iny a pokial nemaju na dverach vyvesene, ze potrebujes mat papier od rodica, tak ta vezme.mam kamosky, ktore nemaju 18 a chodia aj bez rodicov, ale vzdy je dobre povedat matke.a mas pravdu, antikoncepcia je pohodlnejsia, ale ma aj vela nevyhod, ale ja sa nestazujem.