stale studene nohy

kvetka

ja mam taky problem na rukach.a pojdem na operaciu kde mi prestrihnu nervy ktore brania dokrvovaniu koncatin.no a vraj je take aj na nohy.robi sa to v spanku pod ct sa do chrbta vstrekne injekcia a ta znici nervy a nohy budu teple.naozaj.spytajte sa obvodneho doktoraaaa.!!!!

tia

máš zlé prekrvovanie. Ja mám taký istý problém. možno v budúcnosti sa Ti objavia kŕčové žily ale nemusia.

janík

geraldine-z čoho robíš také uzávery?Znovu tvrdím,že môže ísť o slabosť obličik-jangovej časti-jang má na starosti ohrievať organizmus a udržuje všetko ,to čo sa má hýbať v pohybe,teda aj krv a teda aj prekrvnenie končatín a ich ohrievanie,asi tomu moc nerporozumiete ,to je v reči akupunktúry

geraldine

Oblickami to urcite nie je. Ja mam 22r. a studene ruky a nohy mam od narodenia. Bola som nedavno na teste obliciek, tie su uplne v poriadku. Je to nedokrvovanim, mas zly krvny obeh ako ja. Skusala som aj Ginkoprim, ktory je na to urceny, ale ten mi vobec nezabral. Zial, neviem, co by ti mohlo zabrat.

123456

dak si ginko.... a nezabudni na pitny rezim... min 2 litre (na druhej strane ani neprehanat)... mozno by boli dobre aj striedave kupele (namacanie) noh v teplej a studenej vode pre zlepsenie prekrvenia...

adusaaa

ahoj ja mavam tiez casto studene nohy mam tiez 14 a na nete som toho nasla dost tak si nieco najdi aj ty cez google ti tam da toho dost.je to nedostatocne prekrvenie koncatin moze to sposobovat stres spojeny s nejakou chorobou tak to je asi vsetko a asi ba si mal/a navstivit nejakeho odbornika papa