Mám cystu - hrozí mi operácia?

zena

Babyka, ak by som videla do budúcnosti, tak by som ti poradila ako postupovať. Máš to v blízkosti mozgu, a to nie je sranda. Ostáva ti naštudovať si všetko dostupné o svojej diagnóze, riadiť sa odporúčaním lekára alebo predtým vyskúšať alternatívu. Iné rady pre teba nemám, tak veľa šťastia.

petroaneta

Ťažko poradiť. Cysta má pôvodnú veľkosť. Robí Ti problémy? Treba sledovať a keby ďalej rástla, vtedy operovať.
A možno fakt nejaká detoxikácia organizmu.

Babyka

Zdravím. Pred 9 rokmi mi vyoperovali keratinovu cystu pri mozgu. Odvtedy som kontrolovana, cysta opäť narastla do pôvodnej veľkosti. Pred rokom mi opäť navrhli operáciu. Žiadne potiaze nemám. Ako mám postupovať??? Poraďte prosím, mám dve malé deti.

lubka77777

dobry ja mam cystu na mozgu ked som bola pred dvoma rokmi na kontrole merali mi 9x9x8mm teraz som bola este som nemala vyledky ale strasne sa bojim ze ma budu chcet operovat....

kykuška

prosím o radu, mám 47 rokov a pomaly už rok užívam tableky Feretabs z dôvodu 2 myomov na maternici a mino maternice mám aj cysty. Mám s tým každý mesiac dosť problémy, bolesti burcha a hlavy a prvé dni silnú menštruáciu .Prosím dá sa s tým niečo robiť????
Ďakujem.

RNG

Za to ze tvoji lekari nevedia, ze cysta je utvar ktory sa vytvori v tele, aby do neho telo mohlod vyhadzovad odpad este neznamena, ze na svete nie su lekari, ktory to uz davno vedia.
Da sa to zistit jednoducho rozborom tekutiny, ktoru lekari casto vytahuje z cyst na zmensenie(punkcia), tam je jasne vidiet, ze to je naplnene splodinami a toxinami. Preto to nazyvam smetisko tela(a nielen ja, prevzal som to z mojich lekarskych zdrojov, z periodik poprednych svetovych lekarov, ktory sa tymto zaoberaju) a
v tele sa smeti odstranuju hlavne roznymi enzymami.
A to existuje aj u zvierat a existovalo u ludi davno pred tym, ako existovala lekarska branza.

lucinka 06

Reagujem na tie cysty tým, že cysta sa nevytvorí preto, že telo je smetisko. Dokonca ani lekári nevedia od čoho cysty vznikajú. Vedia len o ake cysty ide a čo ďalej. Žiadne vitamíny, čaje ani iné doplnky Vám nepomôžu. Ja sama som mala pred mesiacom cystu na vaječníku s tým, že bola obtočena okolo neho. Mali mi robiť laparoskopiu ale nakoniec mi ju nerobili. Cysta mi samovoľne praskla a ani som to necítila. Môže Ti prasknúť aj pri tom ako Ťa bude gynekolog prezerať. Samozrejme ak máš tu taku cystu, ktorá je naplnená tekutinou u tých druhých je to iné. Ahoj

wewe

ja mam cystu na vajecniku...vravite ze to bud zmizne alebo sa to vyoperuje...neviete mi povedat ako prebieha operacia..ako dlaho..a potom ci ma to nebude boliet alebo kolko som este v nemocnici....dakujeem

345ana

dobry vecer mam problem moj gynekolog mi nieco nasiel na maternici.myslel ze to je tehotenstvo ktore sa ale vylucilo po odobrati krvy na tehot. ale dalej to neriesi co mam robyt ked neviem co to vlastne v maternici nasiel dakujem