Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

Tessy

ak vieš, že sa mu páčiš a priťahuješ ho a on nemá priateľku, tak kde je problém? Proste ho skús pobozkať. Je to lepšie ako čakať, čo sa stane. Ak o ňho ako o priateľa prídeš, možno to bude aj lepšie, viac ho nestretávať, lebo Ti to bude len ubližovať.

teofila

laska sa prejavuje zalubenymi pohladmi,ak ti ich neopätuje,chce byt iba kamarat.mas iba dve moznosti-ak ta lubi,a ty mu otvoris oci,mozno potrebuje podnet od teba,ak sa mu zdas nedostupna-lasku ti opätuje a bude stastny,ze si urobila prvy krok a nenechala si ho na pochybach.
ak ta ale nelubi a ty mu prejavis svoje sympatie,tak stratis najlepsieho priatela,pretoze sa bude bat byvat v tvojej blizkosti osamote,ze ho zacnes zvadzat.tu je dobra rada nad zlato:skumaj jeho pohlady,gesta,spravanie.reč tela napovie.