Som zamilovaná do kamaráta

Príspevok v téme: Som zamilovaná do kamaráta
kori

Prepacte mi za takuto pubertacku temu ale potrebujem pocut nejaky nazor... mam kamarata velmi dobreho a ja som donho zalubena. Chcela by som byt viac ako kamaratka, ale on nema zaujem. Viem ze sa mu pacim a pritahujem ho ale to je vsetko. Ak mu to poviem bojim sa ze sa zlakne a nase kamaratsvo nebude uz take ako doteraz. Co by som mala urobit? Som zufala..

pepsinka

ja som zamilovana do mojho byvaleho spoluziaka. Pritahujeme sa navzajom ale on by ma chcel len sexualne nic viac ma priatelku. Ale ja k nemu citim nieco viac netusi to ja mu to tajim aj ostatnym ale strasne ttm trpim ... Bojim sa ze keby som mu podlahla ze to cele skonci zle ...

huhuh

ja byt tebou necham to tak, aj ked, chapem ze to nie je lahke. Ak on bude mat zaujem, nieco podnikne. Ak nie, nema zaujem. Je skoda pokazit si dobry kamaratsky vztah. A ver mi ze tym sa dokaze znicit uz nadobro.

skeky

Fuu.no akoze ja strasne lubim jedno dievca.pozname sa dost dlho len pred nedavnom sme zacali tak viac komunikovat a stretavat sa a mame vybudovany dobry kamaratsky vztah. Lenze ona vie co k nej citim a z jej strany to neviem presne definovat lebo ak som u nej v robote bavime sa o uplne inich veciach ako napr kde sme vonku a bozkavame sa a tak. Problem je ten ze ma priatela. A ja jej nechcem ublizit. Chcem len aby bola stastna ci uz so mnou alebo s jej priatelom.

moisha

Práve pre toto ja neverím na čisté kamarátstvo medzi babou a chalanom. Vždy keď som sa s nejakým chalanom zblížila a myslela si o ňom, že je najlepší kamarát, zamiloval sa. Odvtedy si ich k telu nepripúšťam... Môj priateľ mal takisto rovnaký problém. Mal, podotýkam MAL pár kamošiek, ktoré sa do neho zamilovali a on ich nevnímal ináč než len kamarátky. Neviem, ak doteraz neprejavil záujem, tak nemyslím, že ho prejaví. Ak áno tak si počkaj a nerob prvý krok aby si neostala sklamaná...

kristikas

moj byvaly spolužiak je velmi pekný ale neviem čo k nemu cítim ci nenavist?lasku?kamartstvo?je to tažke pretože to že som bola odo nho aj buchnuta ja sa mi aba páčil trwalo 4 a pol roka a pootm nič a teraz to bolo asi pol roka ale už zase nič.priznal sa mi že omna akokeby ma aj zaujem a bral to moc vážne necela som asi nič take ale potom nastali problemi s jeho bratom.nič važne len také že sme boli a sme este stali poweadeni a mam strach sa mu už len čo pozdrawit.Ide mato len tak tak aby sa cosika nestalo.mam s tho divný pocit už som mu aj dooči sice povedae že som neni doehi bol rád a teraz mam zmiesane pocity pls opradtemi prosím..mam len 12 a už takto!=(

nikuska

ja mam jedneho kolegu, a ani neviem ako, ale zalubila som sa don ho.......on je odomna starsi a neviem si poradit co mam robit.......mam strasnu chut mu to povedat, ale nemam odvahu......mam taky doem, ze ma ma velmi rad, ale asi iba ako kamaratku..ako to mam vlastne zistit?prosiiiiiiiiiim poradte mi, lebo ja som fakt zalubena a uz neviem co dalej

ybis

baby radim vam, ked mate nejakeho kamarata naozaj rady, necakajte. povedzte mu to v dobrej chvili. nemozte nic stratiti, verte mi.
ja som takto bola asi 2 roky buchnuta do uplne skveleho kamarata, s ktorym som travila neskutocne vela casu. a predstavte si, bola som taka blba ze som mu to cele 2 roky nedokazala povedat... nejake naznaky z jeho strany som ani nehladala, ja totiz nie som nejaka perfektna kraska za ktorou by sa chalani sli zblaznit, skor naopak :( skratka, kamarat si po tych 2 rokoch nasiel holku a ja som zostala celkom zmatena, nevedela som co sa deje.
takze jednoznacne NESTRACAJTE CAS :))

caku

Podla mna by si mu to mala aspon naznacit.......to je dost individualne ako by zareagoval keby si mu to povedala priamo....ja by som v takom pripade zareagoval asi tak ze by som sa nezlakol ale zobral situaciu do vlastnych ruk a ak sa dotycna osoba paci aj mne tak nie je problem

wendy

som asi zalubema do mojho kamosa je to velmi dobry kamos pozname sa asi tak 3 mozno 4 mesiace ale nechodili sme spolu ako tak wonku lebo nam stale do toho nieco voslo ale vlastne pozname sa cez net ale videli sme sa uz ako lebo mi priniesol film vsetko je v poho az na tolko ze som mu raz naznacila ze ho zacinam mat rada ako viac ako kamosa a povedala som mu to pred mesiacom a on povedal ze toto nechcel ze mi nechce ublizit a ze ma bude ochranovat a ze vie ze keby mal nieco tak sa moze zverit mne...... no neviem som zneho trosku zmetena lebo mi niekedy pise veci ktore ako kamoske by nemal ak nehce nieco viac ........ako kecame o vsetkom a tak no skusim pockat do valentina mozno nieco priprawi alebo ma niekam pozve ale potrebujem vasu radu co mam vlastne robit ci to mam nechat tak alebo mam bojovat ....

merryyy

KORI
Hlavne mu nic nehovor, ja som to urobila a nedopadlo to dobre, chlapec sa "zlakol" tiez som sa mu pacila ale nic viec nehladal, a tiez som s nim uz nieco mala... Musi si sam uvedomit co pre neho znamenas, musis ist na to velmi pomali aj ked je to tazke ked nieto citis. Skus si precitat prispevok od "jajjajaj" ta to tam vystihla velmi dobre.